Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gdy 0,30g od Guardera się rozpadają...


Recommended Posts

Taktowana na 410-430 FPS replika SCARa od WE potrafi rozwalić kulkę 0,30g Guardera podczas wystrzału i zaciąć zamek.

 

Czy znacie jakieś marki godne polecenia, które bez problemu wytrzymają uderzenie gazika przy takiej prędkości wylotowej?

Link to post
Share on other sites

Biovale 0.30 też ponoć się ostatnio pogorszyły. A dokładnie to brudzą lufę białym nalotem, latają jak groch, tną się w PTW, czasem rozpadają się już w komorze. Po kulkach za taką cenę można by oczekiwać trochę więcej...

Link to post
Share on other sites

Nie używaj kulek guardera! Może kiedyś były dobre ale teraz się to mocno zmieniło na gorsze. A z 0,30 to G&G. Dobre są też kulki Bioval czy podobno Blaster Devil ale ja nigdy z nich nie strzelałem więc nie jestem ich tak pewien jak G&G.

 

Jesteś kolejną osobą polecającą GnG, także chyba pora się przerzucić.

Link to post
Share on other sites

A z 0.30g od 5.95 i Madbulla są jakieś problemy?

 

Bo na razie wychodzi na to, że tylko G&G to pewniak. Z Biovalami i Guarderami zdarzają się "niespodzianki".

 

PS: Ciekawostka - strona aimer.pl (od znanych i nielubianych kulek Dum dum) przestała istnieć. Czyli najpierw wypuścili na rynek gniota w postaci puchnących kulek, a teraz prawdopodobnie zamknęli działalność.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...