Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy raz z ASG.


Recommended Posts

Kałaszek to wewnętrznie podobno kopia Cymy 028 czyli przyzwoicie. Zewnętrznie jest gorzej niż w CM 028 - kiepsko. Kulki bierz z firmy G&G. Radziłbym 0,25g, ale możesz sprawdzić też 0,23 i 0,28g. Tarcze olej - pójdź do sklepu, poproś o jakiś zbędny karton i sam narysuj tarcze. Darmowo, a skuteczność taka sama. Okulary to np. Uvex I-vo albo Specsy.

Link to post
Share on other sites

Ten będzie pasować http://www.taiwangun.com/metalowy-mid-cap-do-ak47-akm-140-kulek-cm?from=listing&campaign-id=19

Jak masz kaskę w zestawie zaoszczędzisz http://www.taiwangun.com/magpack-5x-magazynek-mid-cap-na-140-kulek-do-serii-ak47-akm-cm?from=listing&campaign-id=19

Są też takie na 68kulek, ale tam trzeba w cymce 0.28 piłować troszkę.

 

 

Tak samo do takich magazynków kulki G&G.

 

Za ok.30zł drożej masz cyme 0.28 czyli troszkę lepszą zewnętrznie od Spartaca http://www.taiwangun...&campaign-id=19

Okulary to Uvexy za ok.50zł znajdziesz. Wspominałeś o tarczy, szkoda pieniążków, można samemu zrobić. A i replike kupujesz na strzelanki czy tylko do strzelanie do celu, piszę tak z uwagi na to że o tarczy pisałeś. Jeśli myślisz o strzelankach warto zaopatrzyć się jeszcze w mundur, buty itp. Ew, Coś na zęby, czapka z daszkiem.

 

Kamizelka nie potrzebna chyba, że kupisz z więcej magów, np. te co Ci podlinkowałem :icon_razz2: wtedy Ci się przyda.

Edited by blunk
Link to post
Share on other sites

A co sądzisz o tym ponieważ ma szyny i ewentualnie mógłbym zamątowac celownik. Składana/odzczepiana kolba też mi się podoba

Narazie tylko strzelanie do celu. Przy okazji też chyba musiałbymm kupic inny magazynek bo o ile wiem to około 30-kulowymi się strzela.

Link to post
Share on other sites

A co sądzisz o tym ponieważ ma szyny i ewentualnie mógłbym zamątowac celownik. Składana/odzczepiana kolba też mi się podoba

Narazie tylko strzelanie do celu. Przy okazji też chyba musiałbymm kupic inny magazynek bo o ile wiem to około 30-kulowymi się strzela.

to zależy jeśli chcesz strzelac rekreacyjnie w ogródku to się możesz bawic z low capem jeśli chcesz stzrelac się z ludzmi to low cap spoko ale w ilości 4/5/6/+ bo naprawdę kulki szybko się koncza . jeśli o same kulki chodzi to ja uzywalem Guarder / G&G / zaraz będę uzywac madbulli 0.25g tak wiec te 3 firmy kulek polecam
Link to post
Share on other sites

Co ty nawet hi-capem możesz się strzelać? Kto Ci nagadał, że na strzelankach trzeba strzelać tak jak w palnym tą samą ilością? Na niektórych rekonstrukcjach itp. tak trzeba, ale na zwykłych strzelankach możesz z byle jakim magiem.

Cyma 0.28U jest dobra, to samo tylko kolba i Risy, ale słyszałem, że kolby mogą się poluzować. Masz fajną cm.028a. Jest też wersja c z kolbą od m4.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...