Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Direct Action


Recommended Posts

Mnie tam się nie śpieszy - mam w czym magazynki nosić :icon_smile: a że zawsze można lepiej / lżej / taniej / bardziej czoko :icon_wink: - to już osobna sprawa.

 

Chwilami mam wrazenie, że jesteśmy jak kobity z ich szesnastą torebką, trzydziestymi butami i w ogóle "w tym sezonie to już niemodne..." :icon_wink: no może łatwiej i chętniej odsprzedajemy to, czego nam już nie potrzeba, bo zmieniła się moda.

 

Dobra, poczekamy - wejdą na rynek ogólnodostepny, to może sobie kupię.

 

Nadal - dzięki za informację, że w ogóle jest / będzie o czym rozmawiać :maniak_OK:

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 7 months later...

Jestem ciekaw co z tego będzie. Gdyby wypuścili to 2 lata temu, kiedy się ujawnili to sprzęt na prawdę mógłby zamieszać. A teraz to już lipton ze względu na to, że producentów szyjących z laminatu kilku jest oraz to, że ich produkty jakieś super innowacyjne nie są ;)

Edited by HellMaker666
Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Niemniej jednak ciekawi mnie jak wypadną na tle konkurencji :)

Zależy też jak będzie to wyglądało cenowo - jeżeli Spitfire będzie przystępny w tej materii, to sobie go od razu zamówię :D W innym razie ograniczę się do kilku kieszeni... ;D

Link to post
Share on other sites

No cóż... takich cen się spodziewałem...

Niemniej jednak brak wersji polskiej sklepu jest troszkę "żenua"...

Nie mówię już o tym, że wrzucono po jednym kamuflażu/kolorze/rozmiarze (w większości przypadków)i każą płacić PayPalem...

 

edit:

znalazłem wersję PL-cen -ale nadal jest żenua :teeth:

 

Link to post
Share on other sites

Właśnie miałem pisać. 2-3 lata rób szpej. Nic innowacyjnego (no sorry, ale Hurricane to taki Mayflower UW gen4 z laminatu), ceny kosmiczne jak za sprzęt, którego nikt nie miał w rękach oprócz mitycznych specjalsów. Wybaczcie, cargo za 129zł? Dziękuję, postoję. IFAK za 179zł? Tym bardziej. I proszę mi nie pisać o kosztach itd. Jestem skłonny tyle dać za sprzęt jeśli jest dobry, np. IFAK Specopsa. Natomiast płacić w ciemno? Nie, dziękuję.

 

Yahalom, nie gadaj tylko zamawiaj :D

Link to post
Share on other sites

Na zdjęciach wszystko zawsze wygląda pięknie (noo, może za wyjątkiem jednej pracowni zajmującej się innowacyjnymi projektami, gdzie nawet system MOLLE ma z oryginałem niewiele wspólnego :D), niemniej jednak spróbowałbym w ciemno...ale jedynie gdy będzie opcja normalnego płacenia (już nawet nie wymagam "za pobraniem") :teeth:

 

Do czasu jak będzie do wyboru PayPal albo karta - dziękuję, postoję :teeth:

 

p.s.

Na razie to im się strona wysypała :teeth:

Link to post
Share on other sites

Niestety (a może i stety) ja w ciemno nie zamierzam brać. Raz kupiłem i czekałem 13 miesięcy i po 3 rozwaliłem :F Wysypała się strona z polskimi cenami, ta z euro nadal stoi. Cóż, szpej dla specjalsów i na rynek zachodni. Gorzej jak dostaną kopa w krocze, bo się okaże, że dla Amerykanów firma krzak i w tej cenie to wola kupić coś sprawdzonego.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 5 weeks later...

Szarpnąłem się na kieszeń zamkniętą na TQ.

Nie powiem, zawartość przesyłki mnie pozytywnie zaskoczyła - w środku katalog, 4 naszywki i zamówiona kieszonka w estetycznym pudełku :)

 

1.jpg

 

Kieszeń posiada możliwość montażu w pionie (PALS) i poziomie (taśmy rzepowe). Staza SOF®TT-W wchodzi, ale metalowy bolec nie pozwala jej się w całości schować w kieszeni.

Generalnie jakość szycia na pierwszy rzut oka bardzo przyzwoita :)

 

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

 

Nie powiem, znowu się napaliłem na Spitfire'a :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...