Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

@Nath, masz złe rozumowanie. Nazywanie 6,05mm tightbore moim zdaniem jest błędem, możesz się z tym nie zgadzać - masz do tego prawo. Ale nie o tym jest wątek, kończę spam :)

 

Z tego co czytałem na zagranicznych forach o tych lufach sprawują się dobrze, ludzie je polecają. W Polsce niestety chyba jeszcze nikt ich nie testował. Jaki że jest to Promyk, spokojnie wybierał by go gdybym miał do wyboru Promyk BC/Systema/Guarder/JBU/Deepfire.

Wątpię, aby tak ceniona firma pozwoliła sobie na wypuszczenie szajsu.

Link to post
Share on other sites

@Nath, masz złe rozumowanie. Nazywanie 6,05mm tightbore moim zdaniem jest błędem, możesz się z tym nie zgadzać - masz do tego prawo. Ale nie o tym jest wątek, kończę spam :icon_smile:

Hmmm ogarnąłem temat dziś na szerszą skalę i faktycznie-6,05 to żadne widebore, dzięki za naprostowanie poglądów.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 6 months later...

Jacyś użytkownicy ?

 

Przecież już się promocja na Azteko skończyła :) Sam się zastanawiałem nad zakupem jak były w przecenie, ale w "normalnej" cenie wydaję się mało atrakcyjne.

 

Zapuściłem wici na kilka forach ale nie ma żadnych recenzji.

 

Tu jest krótki opis, ale bez konkretów:

 

http://blog.evolutor.net/2014/09/06/laylax%E3%81%AE%E4%BD%8E%E4%BE%A1%E6%A0%BC%E5%B8%AF%E3%82%A4%E3%83%B3%E3%83%8A%E3%83%BC%E3%83%90%E3%83%AC%E3%83%AB%E3%80%81bc-bright-barrel%E3%82%92%E8%B3%BC%E5%85%A5/

 

Jedyne co doczytałem to oczywista rzecz że wzrost FPS nad stock jest marginalny.

 

Martwiące to ten ich "coating", bo o ile dobrze rozumiem wnętrze jest również pokryte więc długowieczność takiej lufy stoi pod dużym znakiem zapytania.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...