Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Generalnie jest bez porównania, G&P ładne ale wewnątrz kaszana za taką kasę. Dytac to nic specjalnego, u ziomka po roku pękł szkielet gb a dużo nie strzelał.

 

Z niestandardowych części : płytka selektora, ale podobnież da się dostosować standardową, zębatki selektora i w sumie tyle.

Link to post
Share on other sites

Raz krytaka wziąłem w łapy i spust tak pięknie chodził że się zdziwiłem, czuły-szkoda, nie miałem nigdy g&p w łapach strzelającego, jestem ciekaw czy podobny.

Full stock aż byłem zaskoczony zasięgiem, naprawdę replika konkret się wydaje.

Głównie czytam zagraniczne fora bo tam najwięcej o tym piszą. Większości jest opinia że jeśli chcesz grzebać w niej i tuningować to g&p, a jeśli wyjąć z pudła i grać to krytac. Krytac podobno zawiera już mosfety i inne pierdółki które montuje się w tuningu standardowo a np. g&p tego nie ma, oraz ogólnie ludzie bardziej polecają właśnie K. Replika naprawdę kusi, powiedz jak po takim długim czasie body, jest konkretne i bez luzów? Dziwne że tyle dobrego o tej firmie a mało osób to kupuje, wybaczcie że porównuje tak mocno do innej firmy repliki, ale jest to podobna półka cenowa.

Link to post
Share on other sites

Pytanie do tych co brali emki z gunfire. Macie silniki 20k czy 30k? W opisie na gunfire jest napisane:

 

Całość napędza wydajny silnik high-torque, mogący wykonać nawet 30 000 obrotów na minutę.

 

Mój to standardowy 20k...

Edited by KondziuM
Link to post
Share on other sites

Witam. Również zamówiłem Krytaca MK2 SPR tą najnowszą wersje z myślą o przerobieniu jego na DMR do 450 FPS. Tuning będzie przeprowadzony w BBMax z Warszawy. Replika ma do mnie przyjść w następnym tygodniu. Jeżeli ktoś będzie potrzebować zdjęć albo jakiegoś info- nie ma sprawy ;) PS. Mieszkam w Niemczech, więc prawo pozwala tylko na Semi only ale mi to nie przeszkadza...to i tak DMR ;D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Czy ktoś ma jakieś nowe informacje na jej temat?

Planuje kupić Krytac MK2 SPR. W Polce jest bardzo ciężko o niej coś znaleźć- co innego w USA.. gdzie jest tego pełno na forach. Niemniej jednak chciałbym posłuchać opinii od swoich :-)

Link to post
Share on other sites

Tak jak obiecałem, zdaje relacje z tuningu pod DMR. Wymagania: energia max 2J (ok 460FPS), Semi only, powtarzalność strzału. Co zostało w Krytaca wsadzone:

głowica tłoka - Deep Fire - Aluminiowa Głowica Tłoka

tłok - Ultimate - Tłok Polycarbonate M170 - Red - Full Teeth

cylinder - Ultimate - Cylinder Typ 0

sprężyna - Sp 120 Guarder

lufa precyzyjna - Prometheus - Lufa Precyzyjna 6.03 - 433mm

gumka flat hop - Prometheus - Gumka HopUp typu Straight

okablowanie niskooporowe pod mosfet

LiPo 7.4V 2000mAh

Wynik: 460fps (1.96J) bardzo powtarzalnie

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam, postanowiłem napisać, z powodu akumulatora, po tym jak dotarła do mnie LVOA-C, zacząłem szukać pasującej batki, wymiary podano mi na oficjalnym forum KRYTAC, ale mimo tego, że bateria(którą już zamówiłem i dostałem) ma wymiary, które się mieszczą w wymiarach rekomendowanych przez producenta, nie wchodzi mi do kolby, na forum powiedziano mi również, że repliki w wersji na europe spokojnie w stocku uciągną lipo 11,1v, mógłby się wypowiedzieć któryś z użytkowników ww repliki, na temat pasującej baterii(ogólnie replik Krytaca w wersji dłuższej, bo podejrzewam, że miejsca na baterie jest tyle samo)? Dodam, że szukałem w sklepach i znalazłem tylko kilka baterii które według wymiarów wchodzą w kolbę, ale nie podpasowały mi pod względem pojemności (wszystkie były 1000-1200mAh,a celuję w okolice 2000mAh. 15-20C[tak jak rekomenduje producent]), tak więc jeżeli jest ktoś kto użytkuje w nich 11,1v w okolicach tej pojemności, to prosiłbym o podanie jaka to batka.

Edited by wpsz
Link to post
Share on other sites
Według wymiarów powinna wejść na 100%, a wsadzasz ja do prowadnicy, czy do "tub" bocznych?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

Do tub bocznych, w środek nie próbowałem ale raczej nie wchodzi. Do tub bocznych wchodzi z minimalnym oporem przez co nie lata i nie ma grzechotki. Kolbe da się swobodnie wysunąć na maksa i nic nie haczy.

Link to post
Share on other sites

Jako świeży posiadacz repliki Krytac Trident SPR mam pytanie do innych posiadaczy replik tej marki:

Jak się pozbyć śladów kleju po tych przeklętych przez boga naklejkach na kolbie i korpusie.

Tłumik odkręciłem na ciepło, podobnie z odklejaniem naklejek ale pozostał paskudny ślad po kleju.

 

Zresztą tłumik płomienia z tworzywa w replice tej klasy? :(

Link to post
Share on other sites

Replika zdecydowania nie warta swojej ceny.

Zarówno użyte materiały, typ mosfetu oraz osiągi w stocku warte maksymalnie 2/3 sklepowej ceny.

 

PS. Jak ktoś chce to pozbywam się swojego świeżo kupionego SPRa - zapraszam do działu komisu.

Edited by NOWIC
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...