Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Starałem się być dużym, samodzielnym chłopcem, ale tematów na ten temat prawie nie ma a jak są to stare a ja kilka lat nie siedziałem w replikach, zatem...

 

Postanowiłem wrócić do tego hobby i pojawił mi się kaprys zakupu rewolwera, najlepiej SAA. Polecacie jakieś modele (jeżeli jakiekolwiek są warte uwagi)? Jak się sprawdzają na jebankach?

Jeśli nie SAA to coś w miarę zbliżonego wizualnie też by mi odpowiadało. Budżet mam elastyczny, jeśli jest coś naprawdę dobrego jestem skłonny przeczekać jakiś czas i kupić to co mnie interesuje.

Edited by Aexalven
Link to post
Share on other sites

Ależ tan marushin paskudny :D Jak zabawka z odpustu.

 

Tanaka wygląda cudnie za to, oczywiście nie może być inaczej, że ta rzadka lepiej.

 

ale trzeba dużego skila. To nie g18 gdzie seria i koniec :icon_biggrin:

 

Co tam skill, liczy się lans ;)

 

Ukesu, a ten model na samej górze zdjęcia to jak się zwie? Również wygląda przyjemnie

 

PS

Miałem tę myszkę kiedyś w dłoni, nie wyobrażam sobie użytkować jej dłużej :)

Link to post
Share on other sites

Od 2 h buszuję po necie i widzę krucho z tymi SAA, wybór tak naprawdę żaden, a ta druga tanaka to osiąga jakieś kosmiczne ceny na rynku z drugiej ręki.

 

Możesz coś o tym Black Hawku powiedzieć Ukesu? Wizualnie w miarę zbliżony do SAA, wiadomo, nie to samo, ale zawsze. Marushinowy SAA jeszcze bym rozważał, ale jak widze na filmikach osiągu od 120 do 180 fps to mnie odrzuca.

Link to post
Share on other sites

Kilka godzin w necie i chyba nic lepszego w tej kategorii nie znajdę

 

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Gas_Pistols_SMGs_Marushin_Marushin_X_Cartridge_Super_Blackhawk_7_5_Inch_HW_Silver.htm

 

Poszukam jeszcze innego wariantu kolorystycznego. Na stronie podają 300 fps, ale na testach na youtube to się waha między 230 a 280, więc na CQB byłby w porządku. Dodatkowe łuski też da się dokupić więc można bawić się przeładowywaniem.

Link to post
Share on other sites

Miałem tego srebrnego w łapkach, czarny ładniejszy.

FPS około 260, ale to na kulkach 8mm 0.34g. Po wyregulowaniu leci wolno ale prosto. Ustrzelenie ofiary daje nieziemską przyjemność.

Niestety cierpi na kilka wad.

Szczerbiaka zawsze odpada, trzeba klejem zabezpieczyć pin mocujący. Druga wada jest poważniejsza. Zbija się uszczelka wewnętrznego zaworka przez co replika podaje minimalną ilość gazu, za słabą by wystrzelić. Dobranie odpowiedniej uszczelki wszystko załatwia.

Kulki 8mm są trudno dostępne, ale też mało ich schodzi.

Na GG działa bezproblemowo.

 

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Gas_Pistols_SMGs_Marushin_Marushin_X_Cartridge_Super_Blackhawk_10_5_Inch_HW_Black.htm

 

Epic mega długa wersja :D

Link to post
Share on other sites

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Gas_Blow_Back_Pistols_Marushin_Marushin_X_Cartridge_Super_Blackhawk_10_5_Inch_HW_Black_6mm.htm

 

Jest też na 6mm, piszą, że jest blowback, ale to srogie kłamstwo. Niestety, z krótkich wersji zostały tylko te srebrne, tylko dłuższe są w innej kolorystyce, ale obawiam się, że dłuższym sobie nie pokręcę ale chyba i tak mimo to sie skuszę. Najwyżej kupię sobie jakiegoś tańszego Marushina do zabawy a ten będzie na jebanki.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...