Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BorderWar 8 22-24.04.2016


Recommended Posts

Witam.

 

Jako osobnik, który odkurza swoją półkę ASG, mam pytanie, odnośnie chęci i przygotowania ludzi do kolejnej edycji w/w dniach. czy są osoby już utwierdzone w 100%, że biorą udział ? Wolałem napisać na WMASG, ze względu na oszczędzenie sobie biegania, po ogólnopolskich teamach. Również fakt że mieszkam w UK przekład się na ew. wcześniejsze zaplanowanie wpólnej podrózy i gry, jeśli takowi by się znalezli.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kilka informacji od Orgów:

- teren będzie ten sam co w tym roku ( już mają pozwolenie :)) ,

- obóz partyzantów tak samo jak w tym roku,

- obóz TF- jest szansa na inną niż zawsze lokalizację ( wreszcie !!!),

- nie będzie południowego przejścia przez drogę , przejście obok bazy będzie istnieć oficjalnie.

 

I najważniejsze ( bo pewnie nie wszyscy doczytają ): rejestracja 1, 2 i 3 fali będzie w tym samym dniu tzn. po wyczerpaniu biletów 1 fali po kilku minutach pojawi się fala 2, po wyczerpaniu 2 po kilku minutach 3 i ostatnia. Nie planują dodatkowych fal, ale będą egzekwować 30 termin płatności, więc może jednak pojawi się 4 fala z miejscami nieopłaconymi.

Link to post
Share on other sites

Najwyższy czas żeby w końcu Hamburgów przenieśli - najlepiej na drugi koniec mapy. Niech mają chłopaki ścieżkę zdrowia.

 

info z oficjalnej strony:

Registration Ticket Sale: Sunday 27th September 20:00 p.m. CET (We hope the system will not melt down after updates - last year we have been sold out totally in less than 20 minutes)

Prices Are for the event the same as for BW7 there is no price increase

Wave 1 - 50 Euro

Wave 2 - 60 Euro

Wave 3 and Last Moment tickets - 70 Euro

 

tak że czekamy na 27 września.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Czołem,

pozwolę sobie zabrać głos w imieniu kilku ekip, którymi razem organizujemy się i przygotowujemy do najbliższej edycji BW:

-JATF (6 osób)

-Semper Parati (5 osób)

-RQS (8 osób)

-1st R/SO Skull Hunters FT (5 osób)

-Rubber Bullets (9 osób)

 

Są nas w sumie 33 osoby, a z tego co widzę, to w polskiej kompanii 10-W jest w sumie 119. Czy ktoś z pozostałych ekip wyraża chęć zorganizowania się wspólnie również?

Link to post
Share on other sites

Plutony w kompanii, miały zwykle po 25-36 osób, jeśli faktycznie się zorganizujecie, to skrobnijcie wcześniej do Mike'a, żeby was razem zgrupował. Później na miejscu będzie ciężko.

Ja jestem w XIII, w zasadzie mamy pluton, choć zawsze możemy przygarnąć kilka osób.

 

Nadal szefa kompanii nie mamy?

Link to post
Share on other sites

Ani szefa, ani dowódcy kompanii nie mamy :icon_confused3: na razie ... Oczywiście jeśli ktoś ma ochotę to niech się zgłasza.

Na Fresha nie ma co liczyć bo Warszawa gra w tym roku po ciemnej stronie mocy.

 

Na dzień dzisiejszy do Militia jest zapisanych 138 osób łącznie z Airbornem, uwzględniając tradycyjne straty marszowe to i tak pewnie będzie na miejscu nie mniej niż 100.

Organizatorzy zapewne zgrupują wszystkich Polaków w jednej kompanii bo z ich punktu widzenia tak jest najprościej. To tylko od nas będzie zależało czy będziemy działać jako jedna kompania, czy jako oddzielne plutony, grupy, grupki itp.

 

Disbrainer - pytanie - czy podporządkujecie się dowództwu kompanii i czy będziecie swoimi ekipami działać jako jeden pluton ?

 

Odpowiedź poproszę na Priv bo wróg podsłuchuje :icon_wink:

 

A propos wroga - w Task Force jest około 90 Polaków więc także kompania się zbiera.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...