Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Części customowe -podsuń pomysl


Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do cen to nie wiem nie planuje na razie nic będę miał sprzęt który będzie na codzień pracował w innej branży Airsoft to raczej taki kierunek zabawy/hobby także zobaczymy GB jest mały więc spokojnie z talerzyka za 100zł wyjdzie mi 2 skorupki. Doliczając że frezy nie są wieczne podejrzwam że koło 200-250zł

Link to post
Share on other sites

Tyle, że część korpusów Madbulla jest już niedostępna nawet za granicą. I uppery Madbulla są najczęściej z 6061, a lowery to odlewy.

 

RetroArms jakiś czas temu zapowiedział na swoim profilu na fb, że będą robić body AR-15 z 7075, ale poza paroma zdjęciami na razie cisza.

 

Przydałby się też szkielet GB CNC do King Arms'owego Thomspona i innych mniej popularnych replik.

Link to post
Share on other sites

Potrzebuję czegoś takiego, prostego systemu do łączenia dwóch szyn RIS. Słyszałem ostatnio o patencie z dwoma chwytami transportowymi, ale jakoś średnio to do mnie przemawia, albo patrzę na złe modele :icon_razz: Niemniej te ARowe żołędzie do szybkiego montażu i demontażu uczyniłyby z powyższego linku arcydzieło.

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Jeśli chciałbyś więcej zarobić oraz bawić się w więcej przeróbek to możesz zrobic swu. Do przeróbki body i chwyt pistoletowy. Nikt nie robi tej snajpy a chętnych by się kilku znalazło. Do przeróbki tez przednie loze a baza to cm057

Edited by Krzychu9978
Link to post
Share on other sites

Ja bym z chęcią zakupił szybkoładowarkę do kulek :P Mam już dość rozwalającego się plastiku. Nawet żeby wyprodukować skorupę i "strzykawkę" z metalu, a mniejsze części (na które nie działają jakieś specjalne siły) można zaadoptować z tych sklepowych plastikowych. Jeśli coś takiego wyszłoby na komis i rzeczywiście wytrzymałość by wzrosła, to pewnie chętni będą :P Nie wiem tylko ile mogłoby wyjść za produkcję tej skorupy :(

Link to post
Share on other sites

Ja bym z chęcią zakupił szybkoładowarkę do kulek :icon_razz: Mam już dość rozwalającego się plastiku. Nawet żeby wyprodukować skorupę i "strzykawkę" z metalu, a mniejsze części (na które nie działają jakieś specjalne siły) można zaadoptować z tych sklepowych plastikowych. Jeśli coś takiego wyszłoby na komis i rzeczywiście wytrzymałość by wzrosła, to pewnie chętni będą :icon_razz: Nie wiem tylko ile mogłoby wyjść za produkcję tej skorupy :(

Najlepiej w kształcie magazynku do pistoletu, żeby dało się przenosić w ładownicach :P

Link to post
Share on other sites

A ja dam dla odmiany co innego

 

- rączki przeładowania do snajperek dla leworęcznych. To coś o co ludziska serio się starają. Do niektórych modeli np. warriora, takie coś jest nie do kupienia.

 

Jak wypali to proszę o jedną do warriora, Jedyne co musiałby zrobić użytkownik to ściąć kilka elementów ze znalu - co w sumie nie jest takie trudne. Chyba, że byś robił całą komorę zamkową, ale to by mogło podnieść niebezpiecznie cenę- a myślę, że w granicach 60-70zł za rączkę to cena do zaakceptowania.

 

Rynek masz spory - mamy pełno leworęcznych snajperów.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Pomysły sa ok ja rozumiem ze stal brzmi dumnie ale fortal stali nie ustępuje ma podobna wytrzymałość przy niższej wadze dlatego wszystko będzie wykonywane ze stopu aluminium 7075 czyli fortalu. Także wszystkie pomysły bedą brane pod uwagę

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...