Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM032 nie strzela, tykanie w spuście?


Recommended Posts

Witam, wczoraj dostałem moją pierwszą replikę jaką jest CM032 - M14. Po wyjęciu z pudełka baterii naładowałem ją ( mniej wiecęj 4godziny.) Następnie udałem się na parę testów. Replika działała bez zarzutu, wystrzelałem prawie cały magazynek. Pod koniec strzelania walnąłem serię full auto +/- 15 kulek. Po tym usłyszałem dźwięk jakby wszystkie zębatki zaczęły się kręcić, nie wiedziałem o co chodzi, ale okazało się, że zabrakło kulek w magazynku więc załadowałem ponowie i podkręciłem hi-cap'a. Replika w ogóle przestała strzelać a słychać jedynie tykanie w spuście ( przynajmniej wydaje mi się, że w tym miejscu) (wyciskam spust, opór, tyknięcie i powrót) Uznałem, że bateria się rozładowała więc wróciłem do domu. Podłączyłem ją od razu do ładowarki i ładowała się około 4,5 godziny. Podłączyłem ją do repliki i nadal słychać samo tykanie. Bezpiecznik cały, bateria się "nie grzeje"(czytałem o takich problemach ale u mnie to się nie dzieje) Zauważyłem jeszcze, że kiedy zmienię tryb ognia na automatyczny to nie słychać tykania a spust można docisnąć do końca bez oporu, jednak przy single jest opór i tykanie. Replika ma zaledwie dzień i przestała działać. Przypominam, że to moja pierwsza przygoda z ASG i nie jestem obeznany w temacie. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość.

Link to post
Share on other sites

Dupa Panowie. Płytka selektora źle zgrywa się z przerywaczem, przez co popychacz na spuście wyślizguje się z prowadnicy styku. Dzieje się tak jeżeli za mocno przesunie się selektor ognia w tryb pojedynczy i zjedzie on nieco poniżej nastawy. Mam ten sam problem w swoim RK-02. Trzeba "staranniej" ustawiać tryb pojedynczy i tyle.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...