Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoft-underground.pl


Recommended Posts

właśnie - z czego wynika aż taka różnica w cenie ?? jak wspomniano wcześniej Baretta M92F TM na military.pl chodzi po 195 zeta , a tutaj w wersji z hop-up za 135.... To jest sprzedaż "second hand" ?? Lub czy to jest ten sam model (zdjęcie pudełka o tym by świadczyło , ale to tylko zdjęcie....) ??

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

sklep jest naprawde ok i nie jest to towar z drugier ręki wszystkie bronie są firmowe i nowe zamówiłem tam steyra spręzyne i jestem z niej zadowolony jest naprawde ok, przesyłka szybko i sprawnie kontakt tez bardzo dobry a ze są tańsze bronie niż w innych sklepach to chyba lepiej poprostu zalezy im na klientach :D Polecam ten sklep tanio, szybko, sprawnie, i dobry sprzęt

Link to post
Share on other sites

Ze swojej strony moge tylko powiedzieć że sklep jest godny zaufania zamawiałem tam ostatnio 2 sprężynki dla kumpli i nie było żadnego problemu, błyskawiczna przesyłka, niskie ceny i sprzęt w 100% zgodny z opisem teraz tylko czekam na powiekszenie asortymentu żeby kupić coś nowego konkretnego dla siebie

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Prędkość i jakość docierających paczek przyprawia o zawrót głowy! W środę zamawiasz a w piątek Kurier puka do Twoich drzwi... Polecam!!!

 

[ Dodano: 27 Paź 2005 16:36 ]

Sklep wart polecenia w 100% Zamówiłem MP5A3 i paczuszka doszła na drugi dzień z pomocą kuriera GLS... :D CENA-JAKOSĆ-DOSTAWA tylko u nich!!!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Za dostawę sklepu nie mogę pochwalić... KURIER już 5 dni dostarcza mi mojego rugera. Trochę długo, ale mam nadzieję, że w poniedziałek już będzie.

 

Pozdro!

 

 

P.S. Panowie, zmieńcie firmę kurierską, albo dostarczajcie pocztą-szybciej.

 

[ Dodano: 12.12.2005, 18:20 ]

No, to - dla sklepu. Kurier 6 dni wiezie paczkę i jeszcze nie przywiózł. Dla mnie jest to nie do przyjęcia...

 

 

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Nie wiem co sie stalo, sklep sie spalil czy jak? Pominmy to, ze naprawiaja mi replike 3 miesiace, ale zawsze odpisywali na maile, a teraz nagle kontakt sie urwal. Tak samo jak u Kamciolinki, ani sms-y ani telefony nie pomagaja...

 

Moze ktos mieszka w Piasecznie i moze przejsc sie na Aleję Brzóz 15?

Link to post
Share on other sites

W końcu po 9 dniach roboczych mam rugera. Długo nie?

Do tego róg paczki jest obity, a przecież to był kurier, prawda? No, i nie odpowiadają na maile...

Sklepu NIE POLECAM pomimo, że dostałem to, co zamówiłem. Nieźle się przez nich nawkurzałem.

 

 

JOPJ

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

No to ja jeszcze coś dorzucę. Jak pisałem zamówiłem rugera MK1C. Wg. opisu HU miał być metalowy. Jest jednak PLASTIKOWY!!! Nie dajcie się nabrać. Za tą cenę nie dostaniecie rugera z METAL HU- jak było w opisie...

 

[ Dodano: Sob 04 Mar, 2006 ]

I jeszce coś dorzucę... Kontakt ze sklepem jest ZEROWY!

Nie odpowiadają na maile, a jak już to 1 na 10 i po kilku dniach(tygodniach) [shit :x ].

 

A tak wogóle to zadzwońcie do pana i odsłuchajcie jego sekretarki (pod telefonem też jest niedostępny)... I to ma być "sklep" :?: :strach:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...