Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 1 month later...

ktoś w polsce pisał by się w ogóle na strzelanki tylko i wyłacznie "gas blow back"? byli by tacy co by pojechali na taki event?

 

Ja chętnie bym się pojawił, dodatkowo pewnie z 4-5 osób od nas też by chętnie się wybrało. Na pewno plusem był by teren miejski, sporo osób posiada repliki do CQB.

 

Dodatkowo do gry fajnie było by dopuścić repliki sprężynowe. Snajperki i strzelby zapewne zwiększyły by frekwencję:)

Link to post
Share on other sites

Ja chętnie bym się pojawił, dodatkowo pewnie z 4-5 osób od nas też by chętnie się wybrało. Na pewno plusem był by teren miejski, sporo osób posiada repliki do CQB.

 

Dodatkowo do gry fajnie było by dopuścić repliki sprężynowe. Snajperki i strzelby zapewne zwiększyły by frekwencję :icon_smile:

 

Czy sporo osób posiada GBBR pod CQB to nie wiem jak wypada w skali kraju ale u mnie w poznaniu znam trochę osób z GBBR i chyba żadna nie ma fps poniżej 400.

 

Co do sprężynówek zgadzam się w zupełności ale też trzeba uważać żeby za dużo snajperów się nie pojawiło zwlłszcza gdyby było by to cqb ;p

 

Skoro twierdzisz że od Ciebie było by jakies 4-5 osób ode mnie też jest szansa na 5 osób, powoli coś tam się klaruje ;)

Link to post
Share on other sites

Kiedyś i my robiliśmy w jakiś CQB klimatach strzelanki "shotgun & pistol only" ale mało osób przychodziło, bo były w środku tygodnia. Zaraz tez odzywały się osoby ze snajperkami 600+ a bo to gazowe, to by też przyszli... ech...

Potem było kilka imprez w killhouse z samymi pistoletami. Bardzo fajne, tylko szkoda że się skończyły.

Pompki też często chętnie dołączają do takich imprez. Trzeba tylko odgórnie porządnie ograniczyć moc... ;)

Chętnie się i ja (a może i koledzy) wybierzemy na coś takiego, jak by ktoś organizował. Pora niestety zbliża się słaba dla gaziaków, ale może kiedyś doczekamy wiosny i lata :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...