Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy w świecie ASG (replika na start).


Recommended Posts

Witam! ASG interesuję się od początku czerwca . Jak jest napisane w temacie nie wiem jaką replikę wybrać na początek. Nie jestem typem który może wydać dużo więc moja górna granica co do ceny to

400 - 500zł . Próbowałem już szukać sam,ale zazwyczaj spotykałem się z negatywnymi opiniami na temat danej broni. Podobają mi się repliki z rodziny AK lub M4 , jednak jestem otwarty na propozycje.

 

Ps: Tak , zdaję sobie sprawę ,że takich tematów są setki na tym forum ...

 

Jak zapewne widać jest to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość :)

Link to post
Share on other sites

Łap Cymka za małe pieniądze http://allegro.pl/karabinek-asg-aeg-szturmowy-cyma-cm028-gls-i5152310323.html ja osobiście wolałem G36C ( nie przepadam za ruskami) ale jak moim przedmówcy wspominali Cymka to replika godna uwagi :). Przy kupnie cymki zwróć uwagę na kolbę nie polecam składanych , maja do dupy zaślepki które się gubią a zamienne ciężko kupić osobno :< lepiej kupować stałą kolbę

Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za parę propozycji , G36 wydaje się też fajne. Pomyślę jeszcze nad tym co kupię . Cymką 0.28 już

operowałem ( na obozie) więc wiem z czym to się je , oczywiście mogę rozważyć więcej opcji ;)

 

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Dzięki wszystkim za parę propozycji , G36 wydaje się też fajne. Pomyślę jeszcze nad tym co kupię . Cymką 0.28 już

operowałem ( na obozie) więc wiem z czym to się je , oczywiście mogę rozważyć więcej opcji ;)

 

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...