Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zestaw startowy dla początkującego.


Recommended Posts

Witam!

Od dłuższego czasu interesuję się asg, przeglądam różne fora. Nadszedł więc czas by zakupić pierwszą replikę, gogle,itp.

Pierwsze i najważniejsze to ochrona oczu. Wiem, że nie wolno na niej oszczędzać, ale nie chcę też wydać na nią fortuny. Czytałem wiele i wybrałem dwie pary gogli:

- Uvex Ultrasonic

- Bolle-Atom-Atoapsi

Które według Was są lepsze? Z tego co wyczytałem, obie pary mają wszelkie potrzebne atesty oraz klasę wytrzymałości B. Jedyne co mnie niepokoi to niska cena tych Bolli...

Jako pierwszą replikę wybrałem sobie P90 Cymy(cm.060). Wiem, że to dość średnia replika, ale na początek, według mnie starczy. Poza tym naprawdę podobają mi się P90-tki :icon_smile:. Chcę do niej dokupić gumkę hop-up. Wystarczy czarna guardera, taka jak na Taiwangunie? Jeżeli chodzi o stockową baterię i ładowarkę, to dadzą radę wytrzymać przez kilka miesięcy użytkowania czy od razu kupić nowe?

Kulki planuję kupić Guardera. 0,25 grama, wystarczą? Do tego wszystkiego dojdzie jeszcze low-cap cymy.

Munduru nie kupuję, a buty za kostkę mam.

 

Za wszystkie odpowiedzi z góry bardzo dziękuję!

Przepraszam ale pojawiły się na forum dwa tematy, nie wiem jak to usunąć:(

Edited by Lutekson
Link to post
Share on other sites

Cześć,

Oba gogle spełniają normy więc powinny być dobre.

Gearbox ma metalowy ta p90, ale ja bym jej nie brał. Dużo tego nie ma http://forum.wmasg.pl/topic/154759-p90-cm060-cyma/

Gumkę od Guardera, to nie tą, tylko przeźroczystą, aktualnie widzę, że jej nie ma.

Kulki Guarder 0,25 będą dobre.

Buty za kostkę muszą być. :icon_razz2:

Bateria i Ładowarka stockowa mi służy prawie rok, ale jeśli masz kasę, to warto nie koniecznie na początko zakupić dobrą ładowarkę albo Redoxa za 230zł co będzie ładował i Nimha I liPo, albo za 50zł mikroprocesorową LiPo, ale nią tylko LiPola naladujesz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...