Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mój zestaw na początek zabawy z asg- cqb;pompka.


Recommended Posts

Witam wszystkich, jakiś czas temu jeden z moich znajomych dostał rugera zasilanego gazem, trochę postrzelałem i zainteresowałem się tematem asg, do ludzi z replik asg jeszcze nie strzelałem (moje doświadczenie to paręnaście gier na arenie zoltar czyli lasery i 2 wypady paintbollowe).

 

Chciałbym niskimi kosztami złożyć dobry zestaw do cqb (prawdopodobne wypady do magnum areny w Gdańsku)

 

Replika (pompka)

GFG25 od GFC za 220,38 zł z Gunfire

 

Kulki

2x Perfect BB 0.20g 1000szt od G&G za 26,62 zł z Gunfire

 

Gogle

UVEX Ultrasonic 9302.285 z allegro za 79 zł z przesyłką

 

Co myślicie o takim zestawie? Czy może wydawanie takiej kasy na replikę sprężynową to bezsens?

 

I takie dodatkowe pytanie czy ochrona na twarz z grubego szala się sprawdzi czy lepiej odrazu zainwestować w ochronę z metalową siatką?

Afat891t.jpg

Edited by seb@ag
Link to post
Share on other sites

Nie chcę Cię przekonywać na siłę, ale to dokładając 70zł masz już Spartaca: http://gunfire.pl/product-pol-1152204723-Replika-subkarabinka-SRT-10.html Z pompkami jest taki myk, że opłaca się brać AGM003 za 50-70zł bo to dobre i niezawodne repliki. Stosunek ceny do jakości jest bardzo korzystny. Droższe strzelby są zwyczajnie nieopłacalne. Jeżeli zdecydujesz się na SRT pamiętaj, że mogą obowiązywać limity FPS w CQB. Gunfire robi darmowy downgrade, wystarczy im to zgłosić.

 

Wybacz słowotok, ale jest zbyt późno bym składnie pisał :icon_lol:

Link to post
Share on other sites
Jestem w stanie troszke dozbierac ale boje sie tego plastiku, propo limitu.. musze za dnia zapytac czy bylo to 350 czy 380 fps bo niestety zapomnialem :P

Nie jest tak źle, jak za taką cenę. Sam mam tego właśnie Spartaca i nie jest taki delikatny, jak mogłoby się wydawać - aczkolwiek odradzam używania kolby do walki wręcz. ;)

 

Napisane telefonem, wybaczcie brak polskich znaków

 

 

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich, jakiś czas temu jeden z moich znajomych dostał rugera zasilanego gazem, trochę postrzelałem i zainteresowałem się tematem asg, do ludzi z replik asg jeszcze nie strzelałem (moje doświadczenie to paręnaście gier na arenie zoltar czyli lasery i 2 wypady paintbollowe).

 

Chciałbym niskimi kosztami złożyć dobry zestaw do cqb (prawdopodobne wypady do magnum areny w Gdańsku)

 

Replika (pompka)

GFG25 od GFC za 220,38 zł z Gunfire

 

Kulki

2x Perfect BB 0.20g 1000szt od G&G za 26,62 zł z Gunfire

 

Gogle

UVEX Ultrasonic 9302.285 z allegro za 79 zł z przesyłką

 

Co myślicie o takim zestawie? Czy może wydawanie takiej kasy na replikę sprężynową to bezsens?

 

I takie dodatkowe pytanie czy ochrona na twarz z grubego szala się sprawdzi czy lepiej odrazu zainwestować w ochronę z metalową siatką?

Afat891t.jpg

Ad 1. Lepiej dołożyć 100-200zł i kupić aega jakiegoś nawet gdyby to oznaczało poczekać miesiąc lub dwa. 2x kulki po 1000szt to nie opłacalne lepiej kupić paczkę 4tys szt za 40-46zl jak nie G&G sa jeszcze MadBull i Guardery. Gogle sa ok tylko mały defekt strasznie parują jak wspomniał kolega Yahalom guma do o kola gogli jest gruba i szczelna . jeśli nie masz musu na gogle sa jeszcze uvex ivo okularki jeśli , nie to bolle x500 niestety koszt do 250zl ale na ochronie oczu lepiej nie oszczędzać. Co do siatki na twarz na twoim miejscu kupil bym bez zastanowienia lepiej wydać 50zł na maskę niż 400zł na zrobienie jedynki ;) Edited by KodzaK
Link to post
Share on other sites

Jestem w stanie troszke dozbierac ale boje sie tego plastiku

 

A ten shotgun, którego wybrałeś, to z czego jest? Tak samo plastikowy, jak spartac, do tego nienatualnie lekki. W swoim życiu widziałem z 20 złamanych shotgunów i z 3-4 złamane spartacy. Nie namawiam na spartaca, bo uważam, że jest wykonany jak kupa, ale skoro chcesz iść po kosztach (i mam tu na myśli stosunek cena/jakość), to przy niskim budżecie albo AGm003 do 80 zł za nówkę maksymalnie, więcej to zdzierstwo i rozbój, albo właśnie spartac.

 

Ja osobiście jednak poleciłbym obczaić MP5k od Galaxy (G.5 chyba nazwa modelu). Wykonane o wiele lepiej niż spartac, nówkę da się dostać za 250-350 zł (przy czym górna granica to mega zdzierstwo), a w CQB gra się tym świetnie.

Link to post
Share on other sites

z AGM 003 często jest loteria jeden się rozwali po tygodniu a drugi wytrzyma parę dobrych miesięcy :P znam kolesia co kupił agm 003 i już na pierwszej strzelance gdzie replika traciła dziewictwo , rozleciała się rączka do przeładowania , i uleciała klapka gdzie się wsadza shellsy :< . Tak wiec nie wiem co mam myśleć o tej pompce :P

Link to post
Share on other sites

z AGM 003 często jest loteria jeden się rozwali po tygodniu a drugi wytrzyma parę dobrych miesięcy :icon_razz: znam kolesia co kupił agm 003 i już na pierwszej strzelance gdzie replika traciła dziewictwo , rozleciała się rączka do przeładowania , i uleciała klapka gdzie się wsadza shellsy :< . Tak wiec nie wiem co mam myśleć o tej pompce :icon_razz:

 

Znam kolesia, któremu Ford Mustang GT500 zdechł na autostradzie po 100 kilometrach.

 

Swoją drogą niezły kit - AGM003 i klapka na shellsy. Ciekawa sprawa.

Link to post
Share on other sites

z AGM 003 często jest loteria jeden się rozwali po tygodniu a drugi wytrzyma parę dobrych miesięcy :icon_razz: znam kolesia co kupił agm 003 i już na pierwszej strzelance gdzie replika traciła dziewictwo , rozleciała się rączka do przeładowania , i uleciała klapka gdzie się wsadza shellsy :< . Tak wiec nie wiem co mam myśleć o tej pompce :icon_razz:

 

Brednie...Prosta sprawa: Nie masz wystarczającej wiedzy - nie doradzaj.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...