Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika dla zielonego.


Recommended Posts

Witam!

 

ASG jest dla mnie zupełnie nową i dotąd nieznaną rozrywką, stąd kieruje do Was pytanie: w jaką replikę warto zaopatrzyć się na sam początek? Budżet na samą replikę bardzo skromny - ok. 100 zł, model sprężynowy. Zainteresował mnie ten okaz: http://azteko.pl/asg-cz-scorpion-vz61-sprezynowy-discoveryline-14762-p-3641.html

 

Za wszelkie propozycje modeli/porady z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Człowiek,zgadza się i nie robię tego bo wiem i mam wiedzę lecz sporo ludzi mi ten model polecalo. Nie chodzi mi o mój temat bo to inna liga. Jak bym miał taką kasę jak kolega co założył ten temat. To zbierał bym do 400zl i kupił tą replikę, czytałem sporo też o niej, więc myślę że dobrze zasugerowałem. Tak wiem używanego, chłopak nie ma kasy więc myślę że to jest lepsza opcja. Bo tak naprawdę mając tak mały budżet na zabawet to nic nie kupi a o oczach dobrych nie wspomnę. Dodam że teraz sam kupiłem od znajomego lr300 za 300zl w komplecie wszystko to co w moim temacie. A druga replika będzie nowa z mojego tematu.

Edited by Diduś
Link to post
Share on other sites

Możliwe, że za pół darmo(150-200) będę miał cm028s. Sprawna, ale ma 2 mankamenty, przy upadku wyłamał się malutki kawałek body oraz jedno z ramion osłony muszki odpadło. Więcej informacji na pw. Nie wiem co macie do używanych replik. Najlepiej oczywiście kupować od znajomych, albo po uprzednim przestrzelaniu, ale żyję w przeświadczeniu, że nie wszyscy chcą zrobić człowieka w balona =)

Link to post
Share on other sites

No ja dlatego tez kupiłem od znajomego za grosze w sumie za darmo... sprawdziłem w serwisie zostawiłem na wymianę gratów oryginalnych na lepsze i dobre ^^ i czas się ganiać :P . Na 100%i tak na Gwiazdkę kupuje replikę nową w sklepie z tematu mojego co mi doradzili. Tak to jeszcze poganiam z m16 i zobaczę jak mi się będzie podobać gra itp.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...