Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RK-03 [BOYI] na SVD


Recommended Posts

Witam. Zacząłem się bawić w projekty replik na pimpie i zrobiłem coś takiego:

W sensie chodzi mi o to żeby wszystko w środku zostało z RK-03, jedynie precke wymienić na tą do SVD a cała reszta właśnie od SVD. Działałoby to w ogóle?

6ixyyg.png

Edited by BRabbit
Link to post
Share on other sites

Co do pomysłu to trochę chuj** ale to już nie mnie oceniać. Robiłem kolbe do draguna i mam tez rk-02 i powiem tak większość elementów jest znalowy a to jest takie gowno ze się łamie jak chce a spawać to ciezko. Żeby mieść sama stal musialbys kupic kalacha lct lub coś podobnego. Kolbe bedzie ci ciezko zrobic bo nie wiem czy wiesz ale gb v3 na silnik który przeszkadza w większości modyfikacji kolby. Można to zrobic ale trzeba mieć dobre narzedzia i umiejętności żeby tak "wydłubać " w kolbie miejsce na silnik. A mocowanie drewien z draguna widziałem już na ak kilka razy na komisie. Lepiej porzuc ten projekt i pomysl na radom hunter lub swu. Rysowanie w paint po marnowanie czasu. Lepiej iść do warsztatu i tam coś podłubac a rysunek zrobić szybko na kartce. A i kolba z swd ci nie podejdzie. Ogólnie jeśli chcesz się bawić w customy musisz mieć duzo kasy kasy kasy umiejętności i kasy. Oczywiście można coś zrobic tanio ale na pierwszej strzelance poznasz opinie innych. Lepiej zrobic coś co bylo produkowane wtedy nie masz problemów na dużych imprezach

 

A i nie wiem czy lufa z swd podejdzie do ak. Na pewno wiem ze to są całkiem inne komory hopup. Modyfikacja gb v3 na snajpe to jest minimum z 500 zl bo to jest gb od boya nie cymy

Link to post
Share on other sites

A i nie wiem czy lufa z swd podejdzie do ak. Na pewno wiem ze to są całkiem inne komory hopup. Modyfikacja gb v3 na snajpe to jest minimum z 500 zl bo to jest gb od boya nie cymy

 

Moim zdaniem modyfikacja gb od cymy i boyi kosztuje tak naprawdę tyle samo, jeżeli chcemy uzyskać 550+ fps. i nie jest to 500 zl, tzn. może było, ale kilka lat temu :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...