Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Komplet na start ~ 500zł


Recommended Posts

Witam! Otóż najpierw chciałbym zapytać czy będę mógł wogóle z oświadczeniem rodziców uczestniczyć w strzelankach ASG. Prawdopodobnie widzicie mój wiek, zaznaczyłem żeby był widoczny. Kończe 13 lat i nie wiem czy warto się angażować. Na airsoft trafiłem kilka tygodni temu przypadkiem, a konkretnie na ASG Maniaka na Yt. Ale przechodząc do sedna sprawy jak w temacie, jaką replikę i dodatkj do niej wybrać? Nie chcę strzelby, preferuję elektryki. Kulki chciałbym z najlepszym stosunkiem jakość/cena tak żeby nie zepsuły repliki. I okulary oczywiście, a także jeszcze coś do tego 500 zł. Z góry dzięki i pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Witamy :) Uwzględniłeś w cenie koszt dobrej ochrony oczu i ogólnie twarzy? Ja poleciłbym na początek Galaxy M5K. Do tego kulki Rockets Platinum. To nie te dziadowskie zwykłe rocketsy. Czasami zdarzy mi się kupić małą paczkę G&G (wg dużej części asgejów najlepsze kulki na rynku) i Platinumów. Niezbyt widać różnicę w torze lotu kulki. Jak coś zostanie, to dobrze by było kupić mundur. Wbrew pozorom można się bez niego dobrze bawić. W tej chwili największym Twoim problemem jest wiek, ponieważ organizatorzy nie chętnie wpuszczają osoby w tym wieku na strzelanki. Na 100% musisz mieć zgodę rodziców, plus trzeba by pogadać właśnie z organizatorem.

Link to post
Share on other sites

Jezu nie Rocketsy... Zabijcie to zanim złoży jaja... Nie wogóle różnicy nie widać ale będzie widać wtedy jak ci takie rocketsy spuchną w lufie... Co do wieku w gronie swoich kolegów możesz się strzelać... Na sztrzelanki z większymi to musisz z nimi uzgodnić...(kartka ze zgodą od rodziców jak na WF) Replika no to albo G36 od JG albo MP5K od Galaxy w tym przedziale cenowym. Jest też Cyma ale no jak dla mnie 028 obraża Kałachy. Możesz kupić też jakiegoś gaziaka: Berette, USP, Glock itd. Okulary to bolle albo ESS Ice (te są lepsze)

Link to post
Share on other sites

Na przykład:

To: http://www.taiwangun.com/pistolety-maszynowe-aeg-2/g-5k-galaxy?from=listing&campaign-id=19

lub to: http://www.taiwangun.com/pistolety-maszynowe-aeg-2/g-5-galaxy?from=listing&campaign-id=19

Jeśli Ci się podoba, to rozpocznij lekturę: http://forum.wmasg.pl/topic/32486-oficjalny-mp5kpdw-galaxy/page__hl__%20galaxy

 

Okularki mogą być te: http://www.taiwangun.com/gogle-okulary/okulary-balistyczne-dragon-fire-anti-fog-tiger-s-eye?from=listing&campaign-id=19

 

Kulki: http://www.taiwangun.com/kulki-0-25-g-2/kulki-0-25g-4000-szt-guarder?from=listing&campaign-id=19

 

Zostanie Ci ~100zł.

Albo bateria li-po plus ładowarka mikroprocesorowa (ale to Ci wyjdzie bliżej 200zł razem)

Albo mundurek.

Albo zachowaj w skarbonce i trzymaj, aż postanowisz, co chcesz dalej robić.

Link to post
Share on other sites

Chyba kupujesz za ojro PolishRussia :maniak_strach:

Ładowarka Redox alpha to 90-100zł. Dodaj zasilacz za 30zł. Da się też je znaleźć ciut taniej lub dobrać własny zasilacz.

Li-po Turnigy lub Redox (na prawdę niezłe...) pasujące do wyżej wspomnianych replik znalazłem w pierwszym polskim linku w google za 51zł. Niech będzie 61zł z przesyłką.

 

Wyszło mi 191zł po 10 minutach szukania w necie, dziękuję.

 

Edit: A EndeBeats ma rację, bo lipola naładujesz już ładowareczką i za 50zł. Dla początkującego, który jeszcze nie wie, na jak długo go to wciągnie, w zupełności wystarczy. Nie strasz ludzi.

Edited by Majkhel
Link to post
Share on other sites

Używam najprostszej ładowarki z balanserem, kupionej na GF prawie dwa lata temu. Zapłaciłem za nią ok. 45zł. Teraz jest w podobnej cenie. Żaden pakiet mi nie spuchł przez ten czas, a używam ich często. Oczywiście ładowarki redoxa czy imaxa są lepsze i mają większe możliwości, ale nie są jedyną opcją na ładowanie lipoli.

Link to post
Share on other sites

@PolishRussia Ja używam redox alpha od ponad 3 lat i jest świetnie. Lipo nie są drogie, i z jakiej racji miałoby nie wejść do mp5k?

 

@Dawer2253 Jeśli chcesz dokupić lipo to musisz razem z ładowarką całość wyniesie cię za to ok. 200zł. Zwróć uwagę żeby ładowarka miała zasilacz (choć mi np. pasował zasilacz od laptopa). Lipo jednak musisz uważnie dobrać, jeśli masz możliwość przymierz na miejscu w sklepie - tu polecam modelarskie, na airsfotowych mogą kase zdzierać.

 

W 600zł masz też inne ciekawe repliki do wyboru - np kałachy od DBOYS/Boyi ale wtedy zakup lipo musiałbys odłożyć na później. JA polecam tez wymianę gumki - nie jest to konieczne i stockowe czasami dobre, ale idzie zima i warto zainwestować w silkonową - ok 30zł i jak napiszesz do sklepu powinni za darmo zamontować.

Link to post
Share on other sites

Używam najprostszej ładowarki z balanserem, kupionej na GF prawie dwa lata temu. Zapłaciłem za nią ok. 45zł. Teraz jest w podobnej cenie. Żaden pakiet mi nie spuchł przez ten czas, a używam ich często. Oczywiście ładowarki redoxa czy imaxa są lepsze i mają większe możliwości, ale nie są jedyną opcją na ładowanie lipoli.

To, co masz to prawdopodobnie rebrand Redoxa, którego ja mam (i kosztuje podobnie).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...