Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika M40A3 od McMillan


Recommended Posts

Witam,

Dwa dni temu dotarła do mnie replika ( jak w tytule ). Otwieram pudełko, wszystko w jak najlepszym porządku, nic nie lata, wszystko prezentuje się na wysokim poziomie. W środku pudełka producent zamieścił paczuszkę kulek, więc radośnie załadowałem je do magazynka. Przeładowałem, naciskam spust, spust luźny jak w przypadku nie nabitej broni. Kulka po chwili wyleciała przez lufę. Spróbowałem drugi raz i trzeci... Nic, kulki nadal z uśmiechem na twarzy wypadają sobie przez lufę. I teraz do Was moje pytanie, nigdy w życiu nie miałem kontaktu z repliką sprężynową więc mam nadzieję, że weterani mi dopomogą. Co się mogło stać? Zdaję sobie sprawę z tego, że magazynek ten nie jest najwyższej jakości, no ale kurcze, klient płaci to klient chyba ma prawo wymagać otrzymania sprawnych części. Dodam jeszcze, że na "sucho", bez magazynka broń daje się przeładować. W momencie gdy umieszczam magazynek w replice, nic, znowu taka sama sytuacja ( Z magazynka nawet wyjąłem kulki i nadal to samo ! ) Proszę o pomoc, mogę jechać ją zareklamować do Wrocławia, ale mam do tego miasta kawałek i może robię coś po prostu źle?

Link to post
Share on other sites

Też miałem tą replikę z azteko.pl po oddaniu około 20strzałów kulkami g&g 0,28g coś strzeliło w środku i przestała działać, zwrócili mi pieniądze. Ta replika to jakiś bubel, i do tego ta dziwna budowa mechanizmu podającego kulki.

Edited by maqen
Link to post
Share on other sites

Instrukcja jest tak jałowa, że bardziej być nie moze, kupiłem ją na militaria.pl kazali ją przysłać więc chyba tak zrobię. Chyba nic juz więcej nie da się zrobić, pozdrawiam serdecznie i dziękuje Wam za komentarze.

Edited by Xspio
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...