Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Force core seria AK


Recommended Posts

A zrób tak, zdejmij chwyt pistoletowy, zsuń kable i odkręć silnik i wtedy podepnij batke i naciśnij spust. Zobacz czy działa sam silnik. A baterie jakie mają napiecie, dasz radę zmierzyć? Bywały ładowarki które potrafiły ukatrupić cele baterii po pierwszym użyciu.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przyszła do mnie Suka, na promocji 692zł także całkiem dobre pieniądze. Cała stalowa, tym razem zatrzask kolby jest rock-solid. Fpsy koło 430. Zębatki wyją, trzeba spodkładkować :icon_evil:

 

Jakości magazynka nie skomentuję ... Ale za te pieniądze porównując z Boycem czy rozklekotanymi Cymami 04x to brać, nie zastanawiać się póki jeszcze są

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Też kupiłem niedawno dwa FC-A107.

 

Oba mają szybką wymianę sprężyny.

 

Jeden ma ciężko chodzącą kolbę(z oporem) i dobrze się zatrzaskuje(czyli tak, jak opisy z wcześniejszych stron tematu), drugi ma lekko chodzącą, nie chce się zatrzaskiwać(jakby kolba była za gruba przy styku z korpusem), ale da się to zrobić i ma lekki luz góra-dół. Wymiana dekli pomiędzy replikami powoduje super opór na suwadle w jednej z nich(suwadło mocno trze o dekiel).

W obu replikach również jest muszka przesunięta w prawo(ten dzyndzel nie jest na środku).

Co ciekawe fps z pudła to około 430-445(nie pamiętam dokładnie, ale na pewno mniej niż 450fps). GF podaje "Prędkość wylotowa: ~360 FPS". Całkiem śmiesznie, bo w jednym wymieniona została sprężyna na 130 shs, a w drugim nie. A różnica między obiema replikami to z 5-10 fps.

 

Jedyne co wkurza, to luz na elemencie blokującym chwyt przedni, do którego przyczepiamy zawieszenie. Da się to pewnie załatwić izolacją w jakimś stopniu. Czy może to bardziej popularna przypadłość?

 

Idealne nie są, ale wady da się poprawić.

I tak obie piękne, i zdecydowanie fajniejszy wybór od innych chińczyków w tej cenie(promocyjnej!)

 

Ciekawi mnie, czy pasuje może do nich plastikowa kolba od Boyia?

Link to post
Share on other sites

Poprawka w moim aks74 w drewnie nr 024068 jest wymiana sprężyny ale nie ma magwella. Czy ta nalepka z tyłu gb za przyciskiem pokrywy łącząca obie połówki gb i nakrętkę od wymiany sprężyny to jest plomba serwisowa? Gp-25 od Boyi trzeba przypiłować na obejmach lufy i trochę przy zatrzasku. Czy zmieniając sprężynę w tej replice stracę gwarancję? W końcu jeśli ta nalepka nie jest plombą to w serwisie nie udowodnią mi tej zmiany jeśli wyślę im replikę ze stockową sprężyną.

Link to post
Share on other sites
Kiedy zamawialiście repliki? W mojej kupionej 1,5 tygodnia przed promocją nie ma magwella i szybkiej wymiany sprężyny.

Ja kupiłem 11 października na promocji. Jako że nie spodziewałem się tej szybkiej wymiany sprężyny to zamawiałem downgrade bo u mnie w Irlandii jest limit do 328fps. Może tego magwella przez pomyłkę mi założyli.

 

Sent from my HTC 10

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...