Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Force core seria AK


Recommended Posts

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja w swojej suczce takiej szczelności osiągnąłem, że na M110 mam 420 fps. Ciekaw jestem ile na M120. :D Aczkolwiek stawiałbym na AK. Mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne, a jak się porysuje, to i charakteru doda. Co do gb, to jak koledzy wyżej. Tanie w modach i bardzo na nie podatne.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Cymowskie midy pasują, (po piłowaniu) ale nie polecam, bo wyglądają jak szmelc. Jakość leży i kwiczy.

 

 

Najlepsze, najfajniej się trzymające i podające są magazynki MAG.

 

Swoją drogą, czy midcapy G&G (takie trochę niestandardowe) da radę podpiąć do E&L/FC?

Edited by Hudy01
Link to post
Share on other sites

Tak, i są świetnie wykonane - świetny plastik, a stalowe zaczepy zatopione są podobnie jak w palnej, przez połowę długości maga. Trochę kuleją wkłady niestety - pomimo deklarowanych 120 kulek pojemności, po wciśnięciu do nich powyżej 90bb następuje kompletna zacinka - na kulkach G&G oczywiście. Żeby dopasować je do EL/FC wystarczy ściąć tego garba. Aha, pasują standardowe podajniki kulek, w razie połamania tych oryginalnych.

 

Długościowo też im całkiem blisko palnych

uhSOElT.jpg

Link to post
Share on other sites

Przyszły mi te magazynki. Właśnie dopasowałem jeden. Resztę dopasuję później

 

Teraz to zupełnie nowy świat. Przy zaczepianiu maga słychać porządny klik, podają bezproblemowo, no i można w końcu nie przejmować się, że mocniejsze wpięcie pozostawi szczęki maga wciśnięte pomiędzy korpus a magwell. No i ich wygląd - mam wrażenie, że są masywniejsze, niż inne magi.

 

Ogółem 10/10, chyba najlepsze magi, powyżej nich są już tylko przerobione ostre. Jedyny minus to to, że trzeba zeszlifować ten garb.

Link to post
Share on other sites

Tak jak Otto mówił - wystarczy ten garb zjechać.

Y75FwFV.jpg

 

Tak po prostu na równo i tyle. Wyrównywać, aż wejdzie do kałacha. Ewentualnie przyszlifować tylny zaczep - do 74M wchodził od razu, do SU nie chciał. Po przyszlifowaniu tylnego zapina się w obu i nie ma w ogóle luzu. W ogóle ciężko się je wsadza, trzeba będzie trochę poćwiczyć wymianę magazynków.

 

Ogółem bałem sie trochę szlifować - nie chciałem przedobrzyć i zniszczyć maga, ale jest to na tyle proste, że nie ma się czym przejmować.

Edited by Hudy01
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Parę dni temu, zakupiłem sobie magazynek od MAGa, ten piękny, śliwkowy. Każdy tak zachwala, że pięknie pasuje do FC i E&Li, a mi - poza tym, że nie musiałem nic w nim przerabiać - gibie się na lewo i prawo. Więc 60 zeta za taki magazynek? To ja podziękuję. :D

Link to post
Share on other sites

Normalnie, aż im strona padła z wrażenia.

 

 

Już miałem w koszyku, już miałem zamawiać, ale uznałem, że czwarty E&L mi nie jest potrzebny :D

 

Niemniej polecam brać, za pół ceny to świetna okazja.

Edited by Hudy01
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pany, a macie jakikolwiek sposób (prócz kupna nowych magów), by nie latały jak żyd po pustym sklepie? Bo już mnie szlag trafia jak mi się to buja, choć wcześniej miałem to na chwilę ogarnięte, ale teraz znowu to samo. Jest to bardzo irytujące, bo w końcu replika swoje kosztowała, by teraz mi się odpłacać takim... gównem. W ogóle, w E&Lach jest tak samo?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...