Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Force core seria AK


Recommended Posts

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na MAGach lata. Sprawdzone, bo kupiłem jednego z myślą, że nie będzie latać. Tak, to korzystam z Cymowskich midów, wafli. Magwella... miałem do wczoraj. Wypieprzyłem go, bo już mnie denerwował swoim wypadaniem. Zamówię nowy.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

No bo ten zaczep w G&G wygląda jakby go nie było. :D Albo to takie zdjęcia. A czym piłowane? Zwykłym pilnikiem? Latają na boki? Bo ja aktualnie zastosowałem blaszkę w komorze magazynka i magi nawet nie drgną i przy okazji podają jak trzeba.

Link to post
Share on other sites

Ten zaczep tak wygląda, ale trzyma się i jest niezniszczalny. We wszystkich replikach (nawet w bizonie hehe) trzyma się elegancko.

 

Tylko trzeba je dobrze dopasować - w moich E&L każdy ma inne gniazdo; jak do 74 wchodziły już bezproblemowo, to w AKSU już tak łatwo nie chciały się zapinać, dlatego wymagały podpiłowania tylnego zaczepu.

 

Piłowałem szlifierką stołową - ręcznie by mi się pewnie nie chciało. Garb z góry jak zetniesz, to może być dziura do magazynka, która w niczym nie przeszkadza.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie, czy ten adapter nadaje się w ogóle do replik? Gunfire milczy, a nie ukrywam, że chodzi mi po głowie zmiana kolby z ramowej na jakąś "tacticool". I czy nadaje się oczywiście do AKS-74U od FC.

 

EDYTA: Ach, wygląda to na jakieś dziwne magiczne coś, żeby kolby "emkowe" mogły się składać w kałachach.

Edited by Ślepak
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ile wasze repliki AKS w stocku miały FPSów? Może mam niefarta ale moja replika na stockowych częściach miała 285-300 FPS po ostatniej strzelance(replikę mam już sporo ale jej przebieg szczerze nie przekracza więcej niż 1,5 tysięcy kulek, żałuję iż w adnotacjach nie prosiłem o test na chrono) . Po wymianie dyszy na długą od SHS, gumki od Systemy oraz sprężyny M120 od Tornado replika osiąga 385 FPS, lecz są czasami spadki i to niemałe - w przyszłości będzie trzeba jakoś to uszczelnić ale najpierw muszę kupić ładownice, bo magi lubią mi wypadać.

Edited by malkavian
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj nabyłem Cymowe Wafle Midy. Przyznam, że nie wiem jak z wytrzymałością ale w życiu nie widziałem tak dobrze spasowanego maga w tym kałaszku. Podają lepiej niż to coś co było dodane do repliki.

 

@malkavian No mi to tłok przelatuje przez cylinder jakby w ogóle go tam nie było. O ile głowica jest szczelna (długi SHS przeważnie jest), to ja bym szukał tam.

Link to post
Share on other sites

A z innej nie do końca beczki. Ktoś może robił Bore Up w tym cudzie? Na jakich częściach? Generalnie to mam problem opisany wyżej i mogę "zaszpachlować" tłok ale jak się bawić to się bawić. Ogółem jakieś większe doświadczenia z Bore up na tej replice ktoś posiada?

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

A, mój błąd. Zasugerowałem się dwiema replikami w nawiasie, a nie zwróciłem szczególnej uwagi na szczerbinkę i blok gazowy. :/

Ogólnie poszukuję dolnego łoża mniej taktycznego i w sumie nawet zwykłej nakładki na rurę gazową, ewentualnie samą rurę gazową. Mam wersję 74U orisowaną, a jedyne co mam na tych risach, to chwyt i może w niedalekiej przyszłości (albo i dalekiej), latarka. A sama rura gazowa interesuje mnie chociażby dla tego, że poucinałbym mocowania na nakładkę, by była sama rurka. Nie chcę tego robić w tej co mam, bo może mi się to kiedyś odwidzi. Także fajnie by było coś takiego znaleźć w rozsądnych cenach. Za samą rurkę nie dam przecież 130 złotych. :D Już nie wspominając o chwycie, choć bardziej mi się marzy B-11.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Popytałem troszkę po różnych sklepach. Niestety z tego co się dowiedziałem to już nie będą ich produkować. Szkoda, bo między Boyi a e&l i lct nie ma właściwie chyba nic godnego uwagi. Niestety do używek się troszeczkę zraziłem :/ a do gunfire napiszę, może rzeczywiście jakieś zakurzone pudełko im zostało w magazynie.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...