Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sonnenwende 45'[Pommernstellung] 20-22Listopada2015


Recommended Posts

Wszystko się zgadza!

Kilka słów od orga:

 

Szanowni Kamraci!

 

1# Alkohol

Chciałbym uprzejmie prosić, aby wieczorną integrację przed sobotnią Batalią rozpijać z głową!

Nie chcemy, aby rano na ściankach szkła ochronnego oczu, skraplał się alkohol.

Na miejscu oprócz Chronometru do replik, w razie czego będzie też alkomat. Tak więc z głową Chłopy, nie pić do odcięcia! :icon_razz:

 

2#Parking

Wstępnie gospodarz terenu zasugerował, aby samochody zaparkować na dużej polanie zaraz przy kempingu. Trawa tam jest przez niego świeżo skoszona (naharował się chłopina). Ta informacja ulegnie uaktualnieniu po niedzieli.

 

3# WC - las (Najlepiej za kempingiem)

 

4# Woda/jedzenie/posiłki

We własnym zakresie suchy prowiant i nawodnienie. Zabierać do manierek wodę/kawę/herbatę - kto co lubi.

Na miejscu będą baniaki z wodą.

Kuchnia polowa jest umówiona i czeka na potwierdzenie.

Kocioł z herbatką też będzie. Reszta to niespodzianki.

 

Do końca przyszłego tygodnia dodam trochę info, myślę, że to już będzie wszystko.

Na chwilę obecną kilka fotek z 1 części terenu.

Galeria:

http://postimg.org/gallery/1q213zpv8/

 

Mały przegląd sprzętu:

http://postimg.org/gallery/2jr48buhy/

 

Od lewej radziecka pałatka - oryginał z 44, kilka plamek. Jakby kto potrzebował czymś doszpejować - pisać.

 

PS: Uchylę nieco rąbka tajemnicy.

Strony USA/ WB nie będą wstępnie za bardzo walczyć ramię w ramię z LWP/ RKKA. Przez większość zmagań będziecie mieć osobne zadania i będziecie mało się widzieć. Mam nadzieję, że to nie będzie musiało ulec zmianom :icon_wink:

 

PS2: Na fotce z przygotowań mauserk98 zasilany magazynkiem od m700 na greengas. Jeżeli ktoś posiada taki sprawny magazynek - zabrać ze sobą, replika powędruje do rozgrywki. (620FPS na chrono, moc regulowana kurkiem)

 

Hochachtungsvoll

Fleischer

Edited by DerFleischer
Link to post
Share on other sites
  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

UPDATE

 

Kluczową sprawą do zaistnienia gry są stanowcze deklaracje udziału!!

 

Do tej pory dwadzieścia parę Niemiaszków, a od Aliantów niespełna dziesiątka...

Jeżeli nie odnotuję do przyszłego wtorku (20Października) deklaracji, to gra spali na panewce, a szkoda wysiłku bo i teren nabiera rumieńców.

Ze wpłatami można się ociągać, można drogą wyjątku zapłacić na miejscu... Ale deklaracje = ES IST EIN MUSS!

szkoda byłoby też prac:

wykonanych już ok50 granatów na zawleczki (działają regulaminowo, bezawaryjnie)

5 dymnych

dobrze okopane wzgórze,

okopane obozowisko z ziemianką dowództwa,

umocniona droga,

(więcej nie zdradzę!)

mapy sztabowe

stare niemieckie oznaczenia miejscowości

nie mówiąc o kwestiach scenariusza

 

 

Jeżeli kwota za zwrot kosztów jest dla kogoś za wysoka - wysłać sms, żadnego wstydu, dogadamy się, najwyżej zupy nie dostanie ;)

Pozdr!

Liczę na Was chłopy :icon_exclaim:

Link to post
Share on other sites

Spokojnie Panowie! Mnie też nie ma non stop przed komputerem. Liczne, monotematyczne wiadomości sms z dzisiejszego poranka zaowocowały następującym werdyktem! Otóż;

 

Jest opcja przesunięcia całej imprezy na 6-8Listopada (Pt-Sb-Ndz)

Z mojej strony na dzisiaj wszelkie formalności są dopięte. Zostały tylko prace nad umocnieniami terenu.

Jeżeli 100% zadeklarowanych do tej pory uczestników przystanie na tę decyzję o przełożeniu - dokonamy tego w trybie

natychmiastowym. Założymy nowy wątek z poprawioną datą w tytule, podlinkujemy go w starym.

Co mogę dodać od siebie, data listopadowa zachęca lepszymi warunkami pogodowymi, ma być cieplej i bezdeszczowo.

Zgody też są od gmin na przesunięcie wszystkiego. Aby nie być gołosłownym, wolałem pierwej się upewnić.

Tak więc Drodzy Państwo. Decyzję pozostaje nam podjąć wspólnie.

 

Gruesse!

Fleischer

 

PS: Shog, utrzymuję się w nadziei, że jednak się nie wykruszysz ;-)

Link to post
Share on other sites

Nie potwierdzałem jeszcze mojej obecności bo termin nie pewny, a beze mnie moi znajomi na pewno sami by nie pojechali.

Od razu mogę powiedzieć że jeżeli chodzi o termin 6-8.10 nasza czwórka będzie na pewno.

Bardzo możliwe że będzie wtedy też więcej chlopaków z 19 division :)

Link to post
Share on other sites

Panowie, zmiana daty nie jest moim wymysłem. Uwzględniłem to na prośbę uczestników.

Jak dla mnie, może pozostać 23-25 :) Możecie też zaproponować zupełnie inną datę!

Bylebym wiedział o tym do niedzieli, konkretnie i ostatecznie - muszę takie rzeczy uzgadniać każdorazowo z właścicielem terenu.

Na chwilę obecną na datę 23-25 jest spory niedosyt aliantów.

 

Nie sugerując się niczym, nie odstępuję od poczynań organizacyjnych. Łopata w dłoń, Ja pod telefonem!

A do wieczora mam nadzieję zobaczyć jakieś konkretne wypowiedzi :)

Link to post
Share on other sites

Rozebraliśmy wczoraj sprawę na gorąco i wychodzi że na chwilę obecną nijak się nie pozbieramy z racji proporcji- frekwencja nie jest wcale zła, ale aliantów do hunów jest 1/3, więc nie połata tego najlepszy nawet respawn (tzn. nie bez utraty grywalności i frajdy z gry dla części szkopków)

 

Tak więc propozycje alternatywne to 6-8.11 oraz 20-22.11, Fleischer prosił o opinie i dyskusję w temacie daty.

Całokształt ustaleń pozostanie praktycznie niezmieniony, w założeniu ma jedynie dojść duży NS na terenie parkingowo-biwakowym, dla osób które nie ogarną przyjazdu o świcie bo mają za daleko. O tej porze roku już noce chłodne, ale w porządnym namiocie i blisko ogniska z pewnością będzie znośnie.

 

Org pojechał ogarniać sprawy z właścicielem, oraz sam teren- wypowie się osobiście jak wróci. Póki co grze potrzeba po prostu więcej aliantów :)

 

Pzdr

G.

Link to post
Share on other sites

Od razu mówię, że mnie wstępnie obydwie daty pasują. Zabezpieczę kasę tym razem na 100%.

 

Z racji odległości (3h jazdy) nie dam radę być jechać w sobotę rano i od razu grać. Będę nieprzytomny i na pewno bardzo drażliwy (a nie o to chodzi). Jadę w piątek popołudniu/wieczorem. Z NSa nie muszę korzystać - będę spał w samochodzie pod porządnym holenderskim śpiworem wojskowym do -10 stopni C :)

 

Będę miał też 3 miejsca w samochodzie z Redy/Wejherowa jeżeli kogoś to urządza. Niestety zaraz po grze będę się chciał zwijać do domu, zatem to też proszę wziąć pod uwagę jeżeli ktoś chce ze mną jechać.

 

Jeżeli ktoś będzie chciał mogę zebrać ze sobą M3 Grease Gun S&T z kompletem baterii, hełm M1, kurtkę M43 (na 180cm wzrostu, sylwetka szczupła/normalna), spodnie oliwkowe regular/regular, jakieś tam zielone oporządzenie oraz buty opinacze brązowe rozmiar 27,5 lub 28 (nie pamiętam teraz). I mamy gotowego jednego Amerykanina.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...