Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sonnenwende 45'[Pommernstellung] 20-22Listopada2015


Recommended Posts

Panowie to jest koniec listopada i trzeba się liczyć ze śniegiem.

Spadnie i połowa chętnych na koniec miesiąca szczególnie ci co mają dalej odpadnie.

Sami nie wezmą w niej udziału i położą grę innym.

Albo wpisowe 175 zł z czego zwracane tylko do rączki własnej 150 na miejscu zaraz wyłowi wszelkiej maści meteopatów.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To na jakiej dacie w końcu staje? Na pewno żadna z tych opcji nie przypasuje każdemu ale trzeba już chyba podjąć decyzje by móc się do tego stosownie przygotować lub sobie niestety odpuścić.

 

PS. Jeśli chodzi o przewagę Rzeszy, to na miejscu mogło by się rzeczywiście okazać, że część Niemców widząc fatalną sytuacje kraju na froncie, pod wpływem sowieckiej propagandy i w obawie przed represjami postanowiła zdezerterować i dołączyć się do zwycięskiej armii czerwonej ;)

Link to post
Share on other sites

Panowie!!

Z uwagi na głos większości - przeflancowujemy się na drugi termin.

Wszyscy zadeklarowani dotychczas również wyrażają chęć uczestnictwa w dniach 20-22, tak więc bez grzechu na duszy przekładamy oficjalny termin.

Na dzień dzisiejszy mamy już lepszą frekwencję.

Stronę aliancką w przypadku braku napływu świeżych sił, jesteśmy już w stanie sprawnie nadrobić respami.

Tak więc oficjalny termin to 20-22.11.2015

 

Uwaga! Uwaga!!

Deklaracje udziału w grze zbieram ostatecznie do 8.11.2015.

W niedzielę 8.11 zamykam listę!

 

Co do terenu:

Wróciłem z terenu dobrą godzinę temu, w wyniku rozmów przeprowadzonych na oględzinach z właścicielem, otrzymujemy pełną zgodę na realizację każdego pomysłu i budowę umocnień i okopów gdzie dusza zapragnie. Szanowny Pan właściciel posiada także kawał dziewiczego lasu, o który dzięki Jego uprzejmości poszerzamy teren działań.

Otrzymujemy także prawo do wygonienia każdego "cywila" w tych dniach, wszak jest to teren prywatny :icon_razz:

 

 

Wkrótce foty z wykopów i przygotowań.

Zachęcam do dalszej dyskusji.

 

 

XrayPl -

Co do Twojego pomysłu, można rozważyć, aczkolwiek myśleliśmy o dopuszczeniu partyzantów, którzy prezentowaliby się wg następującego

wymogu stylizacyjnego - cywilne łachy, kangurka/ hełm / opaska z barwami narodowymi.

Mam nadzieję, że tym razem dogodziliśmy wszystkim :icon_biggrin:

 

Pozdr!

Fleischer

Edited by DerFleischer
Link to post
Share on other sites

Jak pisałem mogę wziąć kurtkę M43, hełm M1, spodnie oliwkowe, jakieś oliwkowe oporządzenie, brązowe opinacze w rozmiarze 27,5 lub 28 (nie pamiętam teraz) i M3 Grease Guna z hi-capem i 2 bateriami Li-Pol. Kurtka i spodnie na osobę w rozmiarówce M.

 

Tylko cały sprzęt będzie do zwrotu zaraz po zakończeniu gry - nie zostaję w sobotę dłużej niż to przewiduje scenariusz. Muszę wracać do żony bo jest w ciąży.

Link to post
Share on other sites

Za flaszkę podziękuję, nie piję. Mogą za to być jakiś batoniki lub wafelki żebym w czasie strzelania nie zgłodniał :)

 

Ja mogę wziąć z domu jeszcze jeden AK-74 ok 410 FPS też z baterią i hi-capem długim lub krótkim (do wyboru). Albo PKM 500 FPS, też z baterią i pudłem na 6000 kulek. Może robić za dowolny KM w jakimś gnieździe. Nawet mam do niego taką rurę perforowaną (z plastiku) to aż tak nie będzie kuł w oczy :P

Link to post
Share on other sites

Przykolegowałem się do Fleischera w ostatnią środę i podjęliśmy wspólnie dalsze prace przy wykopkach.

Natknęliśmy się po drodze na myśliwego, który jak się okazuje miał przeprowadzić międzynarodowe dewizowe polowanie w tych samych dniach co my mieliśmy się strzelać, dzierżawi on teren, a właściciel o polowaniu jeszcze nic nie wiedział. Fleischer załatwił wszystko ugodowo i przesuwają polowanie na naszą korzyść. Chyba nic już nas po tym nie może zaskoczyć :icon_biggrin:

 

Przy okazji, czytałem wypowiedzi, jeżeli kto ma braki - mogę doszpejować jednego ruska. (furażerka, spodnie r.L, pałatka, hełm 57 lub 58)

Edited by franzwerner
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jak najbardziej, czekamy na Was!

Dłubiemy w pocie czoła ostatnie prace kosmetyczne.

Przez ostatnie kilka dni liczebność uczestników po obu stronach mocno podskoczyła, z przewagą tym razem dla aliantów :maniak_OK:

Warunki pogodowe są obiecujące. Piątek lekki deszczyk, sobota natomiast ma być słoneczna z możliwymi delikatnymi opadami z rana, wieczór zwieńczy pełnia księżyca, więc jeżeli będzie miał ktoś siły pociągnąć dodatkową bitwę po zmierzchu to jest możliwość :icon_twisted:

 

Co do integracji piątkowej, stawić ma się garstka, większość chce dobić jednak w sobotę rano.

Niemniej jednak ja kimam w polu - więc zapraszam na pogaduchy przy ogniu skromnie nakrapiane czymś szlachetniejszym ;)

Jakiekolwiek problemy z lokalizacją miejsca - dzwonić, do orga, pokieruję!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...