Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 months later...

Miałem starszy model,zasięg był nawet zadowalający na najmocniejszych łuskach i ciężkich kulkach.Niestety celność nie jest tak dobra jak w przypadku tuningowanych snajperek.Jakby dopasować i założyć jakąś preckę (może od aps apm40)uległoby to poprawie.Według mnie jednak praca repliki i łuski dają sporo frajdy,jeśli szukasz repliki do rekreacji polecam,jeśli pro snajperki lepiej inwestować w m700 gazowe z konwersją zewnętrzną z co2 i tuningiem wewnętrznym.

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Odkopie temat. Jak jest z lufami i gumkami hopup. Da się dopasować od innego rodzaju replik np. Spring lub AEG? I czy da się jakoś skręcić bo potrzebuje zmieścić się w granicy 500fps

 

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Moc repliki reguluje się rodzajem użytej łuski 500 fps to chyba średnia wartość mocy.Lufy to nie probkem bo można dać lufe AEG do tokarza gorzej z gumką

chyba pasują od aps apm40.

 

Moc repliki reguluje się rodzajem użytej łuski 500 fps to chyba średnia wartość mocy.Lufy to nie probkem bo można dać lufe AEG do tokarza gorzej z gumką

chyba pasują od aps apm40.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...