Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dopasowanie gearboxa CNC do MP5.


Recommended Posts

Cześć, czy jest tu jakaś osoba której udało się dopasować jakiś gearbox CNC do repliki MP5? Mam 0.41.NIecały rok temu zabiłem 4 gearbox, i stwierdziłęm że kończę z ASG, niestety ciężko mi się rozstać i doszedłem do wniosku że robię ostatnie podejśćie. Ostatni gearbox który miałem to był JG, wzmocniony, pęknął na pierwszej strzelance. Przy montażu była cała masa problemów, musiałem przerobić cały zamek żeby gearbox wszedł, bez frezowania, toczenia i szlifowania się nie obeszło. Ponaddto w tamtym gearboxie musiałem przyszlifować górną cześć. Najbardziej się obawiam że nie będzie osiowośći między komorą a gearboxem. Nie chcę kupować w ciemno. Może ktoś coś doradzi ?

Link to post
Share on other sites

Zainwestuj 50gr w uszczelki, to głowice nie będą trzepać jak oszalełe po szkielecie. Można iść na całego i dodatkowo wydać dwie dyszki na sorbo. Nie trzeba gearboxów CNC, bo na alu głowicach jedzie masa osób i o ile zadba się o dobrą kompresje to problemów brak, przed finałem wszystko ładnie wyhamowuje na poduszce powietrznej :)

Edited by Emcet
Link to post
Share on other sites

Dokładnie zgadzam się z kolegą Emcet.

Moja mp5 chodziła na guarderze 130 i lipo 11,1V (duża pojemność i duże C) z mosfetem też dawało niezły rof. Dodatkowo jechałem głównie na auto i też miałem płaską aluminiową głowicę tłoka. Zadbaj o uszczelnienie wszystkiego i nie powinno być problemu

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...