Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Znaczenie munduru w ASG


Recommended Posts

Cześć wszystkim!

 

Jakieś 10 lat temu pierwszy raz "liznąłem" tematu ASG. Spodobało się, ale szczeniackie czasy i wówczas bardzo drogie repliki spowodowały, że temat się skończył szybciej niż by się chciało. Minęło jednak trochę czasu i postanowiłem spróbować kulek raz jeszcze.

 

Replika już jest, teraz stoję przed decyzją o zakupie munduru. Nie mam zamiaru rekonstruować realnych jednostek wojskowych wraz z ich kompletnym wyposażeniem, jednak chciałbym nabyć coś klimatycznego i coś, co cieszy moje oko. Skłaniam się ku takich jak:

- Multicam / Camogrom

- Pantera leśna

- Pantera pustynna.

 

Ten pierwszy - całkiem dobrze wygląda, i jest pełno różnego typu ekwipunku w tym kamuflażu do dostania bez problemów. Drugi - po leśny i polski - trochę patriotyzmu, no i jednak w PL to głównie tereny leśne są teatrem działań ASG. Ostatni - pantera pustynna - to wzór, który nie dość, że jest polski, to jeszcze wyjątkowo mocno mi się podoba.

 

Po przydługim wstępie do celu czyli do głównego pytania - jak dużą wagę w przypadku ASG należy przykładać do kamuflażu pod kątem rzeczywiście wtapiania się w tło? Czy na dystansach zasiegu typowych replik ma większe znaczenie, czy gracz biega w mundurze dopasowanym do terenu działań, czy na dobrą sprawę sprowadza się to jedynie do "widzi-mi-się" gracza? Jak to wygląda u was? Dopasowujecie mundury do terenów w któych gracie, czy raczej biegacie w tym, co wam się podoba?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...