Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

czy broń boczna nada się na początek?


Recommended Posts

Jeśli jesteś w grupie która więcej robi cqb to jak najbardziej, jeśli jednak zalesiona to będziesz miał bardzo ciężko, twój zasięg będzie kończył się w połowie ich zasięgu, jeśli lubisz się chować w krzakach i czekać aż podejdą to możesz spróbować ;]

Link to post
Share on other sites

Nie zgadzam się z przedmówcą. Nawet jeśli częściej będziesz strzelał się w budynkach niż lesie to 3 minusy tej klamki bardzo utrudnią zabawę. Pierwszy minus - gaz, który lubi uciec w niskich temperaturach (a przez najbliższe kilka miesięcy raczej będzie zimno), a w dodatku kosztuje. Drugi minus - magazynek, który jest mały. AEGowcy będą mieli prawdopodobnie mid lub nawet hi-capy czyli będą mieli ponad 100 (a nawet około 300) kulek. Ty będziesz miał 24 pociski. Dodatkowe magazynki do gazówek nie są tanie, trzeba je mieć gdzie przenosić, a wymiana zajmuje czas. No i trzeci minus - osiągi. Niemal na pewno będziesz odstawał od posiadaczy Cym 028, RK Boya czy Giet JG. Obawiam się, że frustracja spowodowana uciekającym gazem i częstymi "zgonami" sprawi, że za pół roku nie kupisz nowej repliki, a będziesz szukał kupca na klamkę.

Zgodzę się z Brentenem - kup taniego AEGa.

Link to post
Share on other sites

Marek mnie ubiegł w tym co zaczynałem pisać.

Jeśli koniecznie chcesz zaczynać od czegoś taniego, co będziesz później wykorzystywał do CQB, to może warto rozważyć MP5 od Galaxy? Jest to chyba najtańszy polecany aeg. W lesie będziesz miał trochę mniejszy zasięg niż koledzy z mocniejszymi aeg'ami, ale zapas amunicji będziecie mieli podobny.

Ewentualnie, jeśli nie jesteś przekonany do ASG, to może lepiej rozważyć coś jeszcze tańszego, czyli sprężynową strzelbę, np AGM?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz kolegów ekipe ...

To niech ci pożyczą na jedną strzelanke samą klamke a na kolejną Normalnego Aega ;-) odpowiedź momentalnie znajdziesz.

 

To tak jest że czasem trzeba to samemu przeżyć .

mi dali Aega z mniejszym zasięgiem jak reszta i od razu budżet zbierałem na konkretny karabin i tobie polecam tą drogę rozwoju .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...