Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

21.11.2015 "TRAIN STATION 1944" - strzelanka historyczna


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Siemka,

również chciałem się dołączyć do podziękowań. Strzelanka bardzo udana. Cały poznański kontyngent przez jakiś czas jeszcze będzie ją wspominał. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mogli się jeszcze pointegrować. Bo tego trochę nam zabrakło, no ale sami wiecie 470km jest co jechać.

 

 

Eston- wracając na respa (jeszcze przed zmianą stron) gdy zwróciłeś mi uwagę, że podpowiadam będąc trupem mówiłem do Moni, naszego nowego nabytku, dziewczyna 3 raz w polu z czego pierwszy podczas tak dużej imprezy. Bardziej chodziło mi o "naukę taktyki" niż pomoc w walce. Oczywiście wiem, że nie powinienem tego robić, ale dla naszej świeżynki postanowiłem nagiąć zasady. Mam nadzieję, że aż tak bardzo nie podpadłem a cała akcja nie miała baaardzo wielkiego znaczenia dla całej rozgrywki.

 

Nico z Krakowa podczas gry zwracał uwagę na nieprzyznawanie się do trafień, zarówno po jednej jak i po drugiej stronie. Jeśli ktoś zauważył z mojej strony takie zachowanie bardzo przepraszam raczej staram się grać uczciwie. Mogłem nie poczuć trafienia lub nie usłyszeć. Sam raczej nie spotkałem się z terminatorką, no chyba, że na granicy zasięgu, ale to chyba wszyscy czasem tak mamy, że nam się wydaje, że on przecież musiał dostać.

 

Jeszcze raz dzięki wszystkim i do zobaczenia na następnych grach.

Edited by wish
Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim uczestnikom ASHowego spotkania.

W pierwszej kolejności Szwagrowi który umożliwił nam zabawę na ciekawym terenie PKP.

Szczurkowi, Estonowi, Guliemu, Mariowi, Zbysiowi, Ginterowi za ogarnianie bajzlu...

Dysproporcja sił. 19 aliantów 8 Niemców, sprawiła iż musieliśmy trochę przetasować strony.

Mi osobiście to nie przeszkadzało choć odbiegało nieco od historycznych realiów.

Mam nadzieje że przeszkadzajki z MG42 się podobały a i można było sobie zrobić fotkę z Harleyem.

Szkoda że nie udało się wszystkich namówić na postrzelankowe party z tradycyjnym piwem i kiełbaską.

Natłukłem fragów więc spotkanie zaliczam do udanych :icon_lol:

 

P.S. Noc minęła spokojnie i w niedzielne południe byliśmy w domach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...