Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.039C - modyfikacja w stylu Beryla


Recommended Posts

Czołgiem, maniacy!

 

Jako, iż na tym forum już kiedyś witałem, nie będę się znowu przedstawiał. Mam problem, a mianowicie chodzi o upodobnienie mojej cymki (proszę bez kąśliwych uwag, śmiechów, chichów i tak dalej) do Beryla. Części które zamierzam kupić to:

- przedłużenie lufy typ 2

- łoże dolne z chwytem i risami (to starsze)

- chwyt pistoletowy (ten starszy, nie profilowany)

- cztery magazynki typu mid-cap od Aresa (wiem, trzeba będzie podpiłować, to nie będzie problem)

- być może nakładka rury gazowej (również ta starsza, pewnie bez risów)

 

Ale o co tak na prawdę chodzi? A no o to, że nie wiem, czy to będzie się dało zamontować bez większych przeróbek samej repliki. Ponadto rozważam również wygląd. Będzie bardzo gryzło w oczy, taka hybryda? Chodzi mi o zmodyfikowanie repliki tak, aby przypominała Beryla. Kolejny raz powtórzę to wyrażenie: tak, wiem, robienie beryla po kosztach zazwyczaj kończy się nijak, aczkolwiek mi nie zależy na ogromnej dokładności,a na tym, by ta modyfikacja PRZYPOMINAŁA, a nie naśladowała polski karabinek.

 

Za wszelaką pomoc serdecznie dziękuję

Pozdrawiam

Ignacy

Link to post
Share on other sites

Nie da się nic zrobić z magazynkami? Chodzi o to, coby je popiłować czy coś. Ewentualnie podobne magazynki do beryla, które wejdą do cm.39c? Zależy mi na tym. Ewentualnie poradźcie jakieś zamienniki czy coś.

 

@EDIT

 

Ewentualnie ten magazynek: https://www.taiwangun.com/magazynki-aeg-mid-cap-2/magazynek-mid-cap-do-ak74-ak-105-cm?from=listing&campaign-id=19 No i ponawiam pytanie, jak z łożem i nakładką rury gazowej. Będzie się to dało zrobić bez specjalnej ingerencji w replikę? No chyba, że inaczej się nie obędzie. Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi proszę o kolejne.

Edited by JaSoldat
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...