Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

USA, zamówienia ciągłe - grupowe i indywidualne


Recommended Posts

Sto lat mnie tu nie było, witam starych (Cybul, Amadem, Kosmo) oraz wszytskich nowych.

 

Z racji, że zamieszkuje kraj "drożyzny i kryzysu" a.k.a. US of A, pomogę chętnie w zamówieniach małych i dużych ze sklepów stacjonarnych, internetowych eBay, Amazon etc...

 

Zasady są proste ->

 

Kontaktujecie się ze mną co chcecie zamówić i skąd, podliczam ile to będzie kosztować, podaje Wam cenę i jedziemy z koksem albo się wycofujecie. Ot takie to proste.

 

Wysyłki bezpośrednio do zainteresowanych prosto z USA wg cennika USPS, albo w zbiorczej paczce do PL dopiero do Was pocztą lub kurierem.

 

Konto mam w PL, więc z przelewem nie ma problemu, doadtkowo akceptuje PayPala i Google Wallet.

 

Nie jestem osiągalny pod polskim numerem do pogadania, ale wyślijcie mi SMS na polski numer XXX - oddzwonie - WhatsApp XXXX albo na XXX ostatecznie PW.

 

Prosze brać pod uwagę różnice w czasie -6h w stosunku do PL. Dla tych których przerasta odejmowanie:

Najlepiej kontaktować się między 15 a 6 rano czasu polskiego.

 

Pozdro

Yuri

 

Numery usunięto na prośbę Yuri'ego /Szmer

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Przepraszam, za brak aktualizacji - dużo pracy i wiele paczek ;)

 

Pierwsze dwie zbiorówki już dotarły, a przedmioty zostały rozesłane do właścicieli.

 

Kolejna paczka miała iść już już w tym tygodniu, ale chyba z powodu ociągania się kilku sprzedawców w wysyłce nastąpi to dopiero po świętach.

 

Następna będzie najprawdopodobniej w pierwszym lub drugim tygodniu stycznia.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hej, jestem codziennie prawie cały dzień na GG (), WhatsApp 4\), BBM () i Skype: (jacek.yuri.jurasz). Jak ktoś strasznie chce ze mną porozmawiać przez telefon to oczywiście numer powyżej jak najbardziej do tego służy, a dla tych którzy nie chcą płacić milionów za połączenia międzynarodowe można dzwonić na mój numer VoIP - czyli wrocławski numer =  wtedy ja płace, ale czgo sie nie robi, żeby posłuchać waszego głosu ;)

 

Tutaj zaglądam no powiedzmy - nie tak często jak w inne miejsca :icon_wink:

 

2 paczki już w PL, obie rozesłane.

 

Kolejne paczka następny tydzień (pod koniec) po niej następna jakoś w pierwszych dniach lutego.

Edited by szmerglu
Na prośbę Yuri
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Przypominam, że nie zawsze niestety dostaje informacje o PW od Was. Nie zaglądam tutaj też codziennie. Najbezpieczniej napisać do mnie na WhatsAppie  Jak Wam nie odpisuje na PW po 2 dniach piszcie następne, dostane powiadomienie i Wam odpowiem ;)

Edited by szmerglu
Na prośbę Yuri
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

W dniach 3-30 września będę na urlopie i kontakt będzie mocno ograniczony. Paczki wymagające podpisu przy odbiorze naturalnie nie będą mogły być w tym czasie odebrane, więc zanim kupicie coś i wyślecie na mój adres upewnijcie się, że sprzedawca wysyła bez wymagania podpisu. Tak samo zbiorowe paczki nie będą wysyłane w tym czasie.

 

Ostatnia paczka przed urlopem będzie wysłana 1 lub 2 września. Kolejna w pierwszym tyg października.

 

Dla tych, którzy pytają czy jest możliwość zakupu auta/motoru/ATV i wysyłki Bremenhaven/Gdynia odpowiadam - TAK.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 years later...

Panowie i Panie, byłem jestem wróciłem :)

O ile zbiorówek już nie organizuje (chyba, że ktoś podejmie się rozsyłania ich w PL), tak zamówienia indywidualne jak najbardziej.
Dodatkowo dla tych wszystkich, którzy chcieliby zaoszczędzić parę złotych otrzymując fakturę na swoją firmę na całą kwotę zamówienia - zapraszam do kontaktu :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...