Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 months later...

Wiem że trochę późno ale:

1.chyba można ale zbyt długo nie pociągnie;

2.są magi na CO2, ale jak kupiłeś wersję na green gas to bebechy tego nie zniosą (CO2 potrzebuje mocniejszych bebechów, WE wyprodukowalo magi na CO2, ale do mocniejszej wersji produkowanej przez WE)

Link to post
Share on other sites

Echhh

Słaby gaz to ten czynnik z klimatyzacji.

Gren gaz to propan techcnziczy plus zanieczyszczenia jak olejek silikonowy, butanu tam nie ma chyba, że w śladowych ilościach.

Propan techniczny to wiadomo.

Red Gaz to coś innego ale jego charakterystyka jest podobna do Propanu technicznego.

Link to post
Share on other sites
Echhh

Słaby gaz to ten czynnik z klimatyzacji.

Gren gaz to propan techcnziczy plus zanieczyszczenia jak olejek silikonowy, butanu tam nie ma chyba, że w śladowych ilościach.

Propan techniczny to wiadomo.

Red Gaz to coś innego ale jego charakterystyka jest podobna do Propanu technicznego.

Jakoś propan techniczny daje lepsze osiągi od GG. A na niektórych butlach GG można spotkać się z napisem, że w składzie jest butan. Nie twierdzę z całą pewnością, że Redgas to czysty propan, ale jestem prawie pewny, że nie jest to CO2.

Link to post
Share on other sites

Red gaz to nie propan techniczny to zupełnie inny gaz jednak symbolu technicznego nie pamiętam.

Bo jak napisałem gg to propan techniczny plus zanieczyszczenia może to być butan, olej silikonowy i inne które obniża prężność całości.

Propan techniczny mamy czysty a główną domieszką jest to coś co śmierdzi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...