Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KE chce ograniczyć obywatelom UE dostęp do broni... Replik też.


Recommended Posts

Idąc tym tropem trzeba ludziom dodatkowo zaraz po urodzeniu obcinać ręce (mogą zostać użyte do bicia lub duszenia), obcinać nogi (żeby nie kopać) oraz usuwać zęby (żeby delikwent nie ugryzł).

 

Ogólnie poczynania unii przywodzą mi na myśl jeden film: "Człowiek demolka".

Link to post
Share on other sites
  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj zawiadomiłem o problemie środowiska airsoftowego koordynatora akcji - mec. Andrzeja Turczyna, prezesa ROMB (rozmawiałem z nim telefonicznie). Był zaskoczony, bo czytając dokument nie wyłapał, że restrykcje obejmą również środowisko airsoftowe - definicja "repliki" została dość sprytnie przemycona w treści dyrektywy. Po zapoznaniu się ze wskazanym fragmentem dokumentu zgodził się ze mną, że wejście w życie tych przepisów obejmie repliki ASG (pamiętajcie, że on jest prawnikiem!). Temat zostanie pchnięty dalej, ale konieczne jest teraz nawiązanie współpracy ze środowiskami z innych krajów UE - ta informacja musi pojawić się na portalach w UK, Francji, Niemczech... Ktoś z redakcji wmasg.pl musi nawiązać z nimi kontakt!

 

Ronin

Link to post
Share on other sites

Dodatkowo można spróbować takich metod. Zróbmy im flood. Tu macie link do pressroomu europarlamentu. Na samej górze adres poczty rzecznika. Niech każdy wyśle jednego maila z zapytaniem. I tak oleją, ale chodzi o robienie hałasu. Poniżej przykładowy mail.

http://www.europarl....ts-and-services

 

Tytuł: EU citizen concerns

Treść: Hello. My name is ???

I want to ask you three questions about proposal of new firearms directive (Proposal for a DIRECTIVE OF THE EUROPEAN PARLIAMENT AND OF THE COUNCIL amending Council Directive 91/477/EEC on control of the acquisition and possession of weapons).

1. Do you really think (and is that an official statement) that banning legal arms will stop professional criminals or terrorist before they do any attack or act of violence? What research was carried out to achieve such knowledge?

2. Do you know any legal case in modern history, in which professional criminal or terrorist did an attack or an act of violence using legally purchased weapons?

3. Do you know any legal case in modern history, in which professional criminal or terrorist did an attack or an act of violence using alarm or signal weapons, salute and acoustic weapons as well as replicas?

 

Nie zapomnijcie podziękować na końcu :icon_smile:

Pozdrawiam.

Edited by wredny_bo_trzeźwy
Link to post
Share on other sites

Panowie żarty żartami - kamizelką możesz też zadusić, wystarczy jakiś pasek odpiąć ;) ale moblizujmy się i wszystkich znajomych. Podpisywać petycję, słac maile do waszych lokalnych posłów, europosłów, do rzecznika europarlamentu (adres podałem kilka postów wcześniej), wreszcie do samej czcigodnej Bieńkowskiej - tu adresy email do jej asystentów Bartosza Lasoty i Marzeny Nowak, do niej samej nie udało mi się ustalić. Pozdrawiam.

bartosz.lasota@ec.europa.eu

marzena.nowak@ec.europa.eu

Link to post
Share on other sites

PRACE NAD NOWELIZACJĄ DYREKTYWY PO ZAMACHACH NABIERAJĄ NIESPODZIEWANEGO ROZPĘDU-KOMUŚ CHYBA BARDZO ZALEŻY ABY PRZED ŚWIĘTAMI ZOSTAŁA ONA PRZEFORSOWANA.

 

"Błaszczak dodał, że ministrowie zadeklarowali w piątek, że natychmiast zajmą się zaproponowaną przez Komisję Europejską nowelizacją przepisów o broni palnej. Przewiduje ona m.in. zakaz nabywania niektórych rodzajów broni samopowtarzalnej przez osoby prywatne, a także wspólne zasady dotyczące znakowania broni oraz postępowania z bronią zdezaktywowaną."

 

Fragment z serwisu TVN24- artykuł: "UE zaostrzy przepisy. Będą kontrole paszportowe także wobec obywateli Unii" z dnia 20.11.2015 r.

Link to post
Share on other sites

Jest rok 2015. Rozpoczął się najazd ludów bliskowschodnich na Europę, za nimi przyjdą ludy kolejne. Jestem białym Europejczykiem, chrześcijaninem. Trwa podstępna wojna z naszą europejską, niegdyś chrześcijańską cywilizacją.

Wojnę przegrywamy, jesteśmy wewnętrznie podzieleni. Wrota Europy sami najeźdźcom otwieramy. Europejczycy oduczyli się myśleć trzeźwo, oceniają rzeczywistość po pozorach. Najeźdźcy z tobołami, rodzinami i dziećmi, wykorzystując współczucie i litość, wdzierają się na naszą ziemię. Zachowują się jak typowi zdobywcy, należą im się przez nas wypracowane dobra.

Najeźdźcy to głównie muzułmanie. Obcy nam Europejczykom mentalnie i kulturowo, nieskorzy do asymilacji i kompromisu. Oni zarazem są silni kulturowo, przekonani do własnych wartości, mają synów i córki. My słabi, gotowi na wszelki kompromis za cenę pozornego spokoju. Naszych dzieci nie widać zbyt wiele.

Czeka nas straszliwy upadek. Czeka nas fizyczne wyniszczenie. Oni w zadaniu śmierci widzą normalny sposób podboju i zdobycia celów. My w spokojnym życiu widzimy spełnienie ludzkiego istnienia. Krwią spłyną nasze ulice, a białe kobiety będą dawał uciechy najeźdźcom. To nas czeka, bo na święty spokój zamieniliśmy naszą cywilizację, a socjalistycznym kłamcom oddaliśmy władzę nad nami.

Są to słowa Pana Andrzeja Turczyna.

Link to post
Share on other sites

Niestety na żadne media mainstreamu to nie ma co liczyć - większość me(n)diów w Polsce to kapitał zagraniczny - niemiecki. A zatrudnieni tam propagandyści (nie obrażając prawdziwych dziennikarzy), zrobią to za co im płacą i tyle. Po jabłkach Panowie, zabaczymy tylko jak mocno z nami wszystkimi pocisną. Posiadacze broni mają przewalone. Airsoft może się jakoś uchowa. Tu zresztą dzieje się większa sprawa niż sama broń, czy też ogólnie rozbrojenie obywateli. Dimitris Avramopoulos (ten sam, który współpracuje z Bieńkowską nt. broni) postuluje też utworzenie nowej specsłużby UE, czyli po prostu Wielkiego Brata. Coś czuję, że właśnie nam się zmienia w UE ustrój na aksamitną dyktaturę. Tyle, że z czasem aksamit opadnie i będzie tylko dyktatura. Zresztą jakoś tak znajomo się robi dla każdego Polaka - niewybieralne ciało kolegialne u władzy i totalna kontrola nad obywatelem...

Edited by wredny_bo_trzeźwy
Link to post
Share on other sites

Łał, a jak z replikami? Fajnie, że z bronią będzie nienajgorzej (ale to i tak gorzej niż obecnie), ale jak z replikami? Dodam jeszcze, że zabieranie najlepiej przeprowadzać metodą małych kroczków. Zabierzmy im możliwość posiadania KMów - poburczą, ale im przejdzie. Za dwa lata jak już zapomną to zabierzemy karabinki, za kolejne dwa PMy, a potem pistolety i strzelby. Za każdym razem ludzie poburczą i przestaną, a potem się przyzwyczają, że można żyć bez czegośtam to się zabierze kolejne.

Panowie, wiem, że może jest to osoba niepopularna, ale z pewnością niezgodzi się na takie ograniczanie wolności. Przedstawiam Janusza Korwin-Mikke - januszryszard.korwin-mikke@europarl.europa.eu

Ja już napisałem do JKM.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

@ FanatykAK

 

Jesteś pewien że SKS nie miał wersji full auto? Zdziwisz się:

 

 

Dużo broni samopowtarzalnej ma swoje wersje samoczynne... Najbardziej oczywiste to wszystkie AK i AR15 ale np. bardzo popularny Ruger Mini 14 ma wersję AC556, M1A ma wersję M14, FN FAL też był produkowany w full-auto...

 

A pistolety?

 

Dowolny Glock jest podobny do Glocka 18, CZ-tka do CZ75 full auto, Beretta do Beretty 93R... W przypadku broni samopowstarzalnej przeważnie ktoś, gdzieś, kiedyś taką wersję wymyślił.

 

Zapewniam, że to celowe działanie - furtka do konfiskaty dowolnej broni samopowtarzalnej centralnego zapłonu.

 

Ronin

Link to post
Share on other sites

Apel w/w posła:

 

"Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie proszę o przesyłanie na adres mojego poselskiego biura:

 

biuro@jaroslawstawiarski.pl

 

petycji oraz stanowisk.

 

W szczególności zależy mi na podpisanych i zeskanowanych pismach klubów i organizacji strzelectwa sportowego, a także kół, związków i stowarzyszeń łowieckich, myśliwskich, kolekcjonerskich, czarno-prochowych, rekonstrukcyjnych, pro-obronnych. Liczę także na podpisane stanowiska związków strzeleckich, centrali i oddziałów PZSS, organizacji promujących Obronę Terytorialną, miłośników asg itp.

 

Materiały te przedstawię Ministrowi Sportu i Turystyki Witoldowi Bańce, a następnie wspólnie przedstawimy Państwa stanowisko Ministrowi Mariuszowi Błaszczakowi.

Rzeczywiście mam przekonanie, że zmiany w tej dyrektywie są niepotrzebne i niekorzystne. W żaden sposób nie przyczynią się one

do podniesienia naszego bezpieczeństwa. A wręcz przeciwnie! Oprócz tego dyrektywa godzi w sporty strzeleckie, które tak dynamicznie rozwijają się w ostatnim czasie.

 

Proszę jednak wysyłać tylko maile z oficjalnymi stanowiskami w formie zeskanowanych i podpisanych uprzednio dokumentów.

 

Serdecznie pozdrawiam,

Jarosław Stawiarski,

poseł na Sejm RP

sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki."

 

ślijcie masowo - tu nie ma żartów, trzeba odłożyć na bok codzienne aktywności, zewrzeć szyki i powalczyć o swoje!

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...