Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zlot Misja Afganistan 2016 [ 7-10.07.2016 ]


Recommended Posts

Duras akurat w kwestii organizacji to chłopakom z MORT nie można chyba nic zarzucić. Jak na tak dużą imprezę naprawdę dają radę pod względem organizacyjnym. I nie tylko. Do tego potrafią być bardzo elastyczni pod wieloma względami, tak by było optymalnie i ciekawie...

Link to post
Share on other sites

szkoda mi tego faceta

 

Dobra reklama to taka za którą Ci jeszcze płacą :icon_wink:

Ponad 400 polubień, 30 000 obejrzeń stron MA (po programie).

Jest ryzyko jest zabawa, kwasu nie było :icon_smile:

 

Dzięki za opinię Jubei. Dostaliśmy już potwierdzenie Twoich słów w ankiecie pozlotowej MA2015.

Na 380 odpowiadających tylko 2 osoby miały zastrzeżenia do organizatorów, świadczy to o dobrej pracy jaką wykonaliśmy.

Dodatkowo tylko kilka osób z MA2015 (około 16) nie wypełniło zgłoszenia rejestracyjnego na MA2016 :icon_smile: Samych zgłoszeń mieliśmy 1500 po kilku minutach od rozpoczęcia rejestracji i finalnie około 2400, co daje przy końcowym stanie uczestników 3,5 osoby na miejsce....

Edited by ParQs
Link to post
Share on other sites

szkoda mi tego faceta

 

 

No cóż jeśli Jest Ci mnie szkoda twoja sprawa - po twojej wypowiedzi nie pozostaje mi nic tylko zacząć płakać w koncie.. tylko ciekaw jestem czy Ty miałbyś choć połowę odwagi by powiedzieć to co ja powiedziałem.

Druga sprawa że na forum każda gimbaza może napisać wszystko a w oczy powiedzieć to już nie bo sie wstydzi.

Nie będę Ci sie tłumaczył bo poziom Twojej percepcji nie obliguje mnie do dalszej konwersacji z Tobą. Także bywaj zdrów anonimie

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...