Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy kanał OZI Airsoft


Recommended Posts

Witam wszystkich maniaków!

 

Od jakiegoś czasu zacząłem prowadzić kanał na YT pod kątem ASG i chciałbym Was prosić o pomoc pod kątem oceny sensowności kanału i ogólnie co myślicie na jego temat :)

Oto link: https://www.youtube.com/channel/UCkQNWsjGgyPX4AxgtjfCUAg

 

Sam kanał traktuje głównie o ASG, jednak będą się pojawiały też gry oraz elementy survivalu. Jeśli chodzi o ASG, to skupię się na tym, czego brakuje na naszym YT, czyli sprawach serwisowych. Poprzez takie spojrzenie na nasz sport, chcę pomóc wszystkim, którzy chcą sami zadbać o własną replikę bez opłacania serwisów :) Oprócz tego będą pojawiać się recenzje, opinie, rozkminy na różne tematy (niekoniecznie ASG). Sam kanał ma na celu rozwój ASG i wiadomości na jego temat, także nawet jeśli kanał okaże się niewypałem, to filmiki nadal pozostaną "dla potomnych" :)

 

Proszę Was o poświęcenie kilku minut, przejrzenie kanału i wyrażenie swojej opinii na jego temat. Interesują mnie opinie tak pod kątem technicznym jak i merytorycznym :) Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana :)

 

 

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i chwilę poświęconego czasu :)

Link to post
Share on other sites

Dla osób zainteresowanych, podaję linki do aktualnych filmików wraz z krótkim opisem :icon_smile: Także zapraszam na kanał i do subskrybowania, żeby nic Was nie ominęło :icon_smile:

 

Ochrona w ASG - OZI Airsoft #1

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie w pierwszym filmie o ASG :icon_smile: Dzisiaj pomówimy sobie o różnych formach ochrony zagrożonych miejsc naszego ciała. Od rękawiczek, przez okulary i ochronę zębów po hełmy. Zapraszam do oglądania i komentowania :icon_smile: Jeśli spodobał Ci się kanał lub filmik to subskrybuj i łapki w górę, aby żaden kolejny odcinek nie mógł Cię ominąć :icon_smile:

 

CM.028 Rozkładanie i składanie system TM - OZI Airsoft #2 1/2

 

 

Witam!

W dzisiejszym odcinku pokażę Wam w jaki sposób dobrać się do GearBoxa oraz innych części repliki AK w dwóch systemach, TM oraz VFC. Z powodu długości film został podzielony na 2 części, jedna poświęcona TM a druga VFC. Jako pacjent systemu TM posłuży poczciwe CM.028, natomiast przedstawicielem systemu VFC jest mój Beryl na bazie repliki Boyi. W prawym górnym rogu macie przeniesienie do drugiej części filmu :icon_smile: Także zapraszam do oglądania, łapkowania i komentowania :icon_smile:

 

RK-02 Boyi AK Rozkładanie i składanie system VFC - OZI Airsoft #2 2/2

 

 

Witam bardzo serdecznie w drugiej części filmu traktującego o rozkładaniu replik AK w systemie TM oraz VFC. Ta część jest poświęcona rozkładaniu repliki systemu VFC, a dokładniej mojego Beryla na bazie repliki Boyi. Także zapraszam do oglądania, łapkowania i komentowania :icon_smile:

 

GearBox V3 |rozkładanie i składanie - OZI Airosft # 3

 

 

Witam wszystkich w kolejnym filmiku serwisowym :icon_smile: Dzisiaj pokażę Wam jak rozłożyć oraz złożyć GeraBox V3. Omówię jakie części znajdują się wewnątrz, podam kilka wskazówek itd. Jeśli nie wiesz w jaki sposób wyciągnąć GB z repliki AK, to na początku filmiku są odnośniki do poprzednich filmików :icon_smile:

Zapraszam wszystkich do oglądania, łapkowania, subowania i zapraszania znajomych :icon_smile:

 

Beryl ASG - OZI Airsoft #4

 

 

Dzisiaj opowiem Wam trochę o mojej aktualnej replice jaką jest BERYL, czyli jak wiadomo broń wykorzystywana przez WP :icon_smile: Dowiecie się jaki jest koszt niektórych części, co i jak wygląda i z czym się to je. Replika jest customem, nie żadnym Aresem :icon_razz: Zbudowana na bazie repliki od Boyi oraz oryginalnych części.

 

Rozpalanie ogniska - OZI i survival #1

 

 

W weekend, korzystając z pogody, wyskoczyłem do lasu żeby zaimprowizować pewnego rodzaju sytuację awaryjną, survivalową. Byłem ubrany jak codziennie i miałem to co zawsze przy sobie noszę :icon_smile:

Głównym celem było szybkie dotarcie do lasu, znalezienie odpowiedniego miejsca na bazę/ nocleg oraz rozpalenie ogniska. Żeby było ciekawiej, już dłuższy czas padał deszcz i wszystko było mokre :icon_biggrin: W samym filmie trochę wskazówek i rad co do miejsca oraz samego ogniska. Filmik przydatny zarówno dla weekendowych survivalowców czy graczy ASG, jak i (a może głównie) dla MilSim'owych maniaków :icon_smile:

Zapraszam do oglądania, komentowania, łapkowania i subskrybowania :icon_razz:

Edited by a5d4f1
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kolimator Bushnell (Bushnell HoloSight) - OZI Airsoft #5

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Dzisiaj kilka słów o kolimatorze Bushnell Holosight (520021), czyli tym samym, który mogliście zobaczyć na moim Berylu. Jest to jedna z wielu kopii EoTecha, jednak ta nie jest chińczykiem. Firma Bushnell jest firmą z USA produkującą wiele akcesoriów do broni palnej oraz dla myśliwych. Sam kolimator jest również przeznaczony do broni palnej. Obecnie chyba nie posiadają na sklepie. Mimo to warto poszukać na allegro czy ebay :) Zapraszam do oglądania, łapkowania i komentowania :)

 

Osłona kolimatora (ochrona optyki) - OZI Airsoft #6

 

 

Witam wszystkich!

Ostatnio pokazałem Wam kolimator firmy Bushnell i trochę o nim opowiedziałem, a dzisiaj pokażę w jaki sposób go zabezpieczyć przed kulkami itp. Ten sposób można wykorzystać do KAŻDEJ optyki. Dlaczego jest to bardzo dobra metoda? Bo jest dobra i tania ;) Sam koszt to ok 5 zł i kilka chwil w warsztacie, które mogą uratować nasz sprzęt :) Potrzebujemy:

-płytki plexi/ poliwęglanowej

-klej na gorąco

-pilnik

-brzeszczot

Zapraszam do oglądania :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jak smarować gearbox? - OZI Airsoft #7

 

 

Siemankooo :) Dawno nie było nic o ASG, dlatego dzisiaj wpadł filmik na temat smarowania gearboxa. Pokazuję wszystkie części bebechów, mówię co i jak oraz mówię o sensowności smarów "do ASG".

 

Również przez ten czas wpadło kilka filmików z gier (CS:GO, CS 1.6, COD2) oraz filmiki na temat "strasznych filmików Parkera Wrighta", które swoją drogą zrobiły ogromne wrażenie i jak najbardziej zachęcam do oglądania :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam, witam! :D

 

Zapałki fosforowe (kowbojskie) - OZI i survival #2

 

 

Dzisiaj pojawił się na kanale filmik dotyczący zapałek fosforowych/ kowbojskich. Czyli tych, które teoretycznie możemy odpalić pocierając o wszystko! :) Kilka słów o nich oraz mały teścik, w którym nie zabraknie również wody ^^ Także serdecznie zapraszam do oglądania!

 

Również na kanale pojawiły się filmy pokazujące rozwiązanie zagadek tajemniczego filmu z gościem w masce, także jeśli ktoś jest zainteresowany, to również zachęcam do rzucenia okiem :)

 

Zapraszam na stronę FB: https://www.facebook.com/oziairsoft/

Link to post
Share on other sites

Intro zawsze wydawało mi się takim "fajnym" elementem, charakterystycznym dla każdego kanału :) Aktualnie zrezygnowałem z niego i już się nie pojawi. Jeśli już to bardzo krótkie, jednak póki co, brak odpowiednich umiejętności :D

 

Myślałem o mikrofonie, jednak wychodziłem z założenia, że trochę złociszy trzeba wydać :( Z tego co widzę, ten zbiera bardzo dobre opinie. Bardzo dziękuję za podrzucenie informacji o nim! :)

Link to post
Share on other sites

Intro zawsze wydawało mi się takim "fajnym" elementem, charakterystycznym dla każdego kanału :icon_smile: Aktualnie zrezygnowałem z niego i już się nie pojawi. Jeśli już to bardzo krótkie, jednak póki co, brak odpowiednich umiejętności :icon_biggrin:

 

Myślałem o mikrofonie, jednak wychodziłem z założenia, że trochę złociszy trzeba wydać :( Z tego co widzę, ten zbiera bardzo dobre opinie. Bardzo dziękuję za podrzucenie informacji o nim! :icon_smile:

 

Żeby mieć pewność, że mówimy o tym samym - http://www.morele.ne...zm-mic1-294548/ :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Tak, mówimy dokładnie o tym samym :) Już do mnie idzie i czekam na paczkę ;)

 

 

 

Witam!

Dzisiaj pokażę Wam jak zrobić zajebiaszczą sprężynę z paracordu, którą możecie wykorzystać do kluczy, broni, repliki, noża, plecaka iii wszystkiego na co macie pomysł! :) Z survivalem może ma niewiele wspólnego, jednak jest to przydatny gadżet, jeśli tylko mamy pomysł na jego wykorzystanie :)

 

Zapraszam do oglądania!

Link to post
Share on other sites

Flagi na mundurze- Prawo Ci tego zabrania czy nie?- Luźne pogadanki #2

 

 

Siemano! :)

Po pewnej rozmowie na grupie FB, doszło do ostrych rozważań na temat tego, czy każdy ma prawo nosić flagę na mundurze. Niektórzy upierali się do końca, że prawo do tego mają jedynie żołnierze. Niestety jest to błędne stwierdzenie. Już dzisiaj omawiam ten temat także zapraszam do oglądania! :)

I nie daj sobie wmówić, że prawo Ci tego zabrania! :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Konkurs! 250 subów! :P

 

 

Witaaam!

Z okazji 250 subów, mały konursik! Do wygrania zapałki lub bransoletka survivalowa :P

Co musisz zrobić?

1. Subskrybuj kanał i polub stronę na FB. (To pomoże Ci być na bieżąco z wynikami!)

2. Udostępnij publicznie post, do którego link podany jest niżej.

3. Napisz pod postem cokolwiek, żebym mógł wiedzieć, że chcesz wziąć udział w losowaniu! :)

I to już tylko tyle! 3 proste kroki dzielą Was od wygranej! :)

 

Link do postu: http://bitly.pl/YmN5B

Link to post
Share on other sites

Replika M249- Zasilanie boxa i silnika głównego jedną baterią- OZI Airsoft #8

 

 

Zastanawiałeś się kiedyś nad modyfikacją swojej repliki M249? Denerwują Cię dwa osobne zasilania repliki oraz boxa? Ten filmik jest dla Ciebie! :P Wyjaśniam w jaki sposób można zmodyfikować swoją replikę M249 (oraz pochodnych) w taki sposób, aby móc zasilać replikę oraz boxa z jednej baterii. A całość natychmiastowo po naciśnięciu spustu! Koniec z pustymi strzałami, zacinkami, rozładowanymi bateriami od magazynka! :P

Zapraszam do oglądania!

Link to post
Share on other sites

Historia Roja- Recenzja, odczucia, opinia

 

 

Witam!

5. marca byłem na premierze filmu "Historia Roja" (reż. Jerzy Zalewski). Postanowiłem nagrać małą recenzję samego filmu i opowiedzieć co myślę na jego temat. Od siebie mogę bardzo polecić ten film każdemu! :) Krytykiem filmowym to ja nie jestem, jednak uważam, że na prawdę warto udać się do kina :)

 

Zapraszam do kin na "Historię Roja" oraz do mojego materiału!

Link to post
Share on other sites

Gearbox M249- Rozkładanie i składanie [disassembly/ assembly]- OZI Airsoft #9

 

 

Witam!

Dzisiaj pokażę Wam jak rozłożyć oraz złożyć gearbox od M249 :) Całość jest banalnie prosta i przyjemna dzięki szybkiej wymianie sprężyny ^^

Zapraszam do oglądania!

 

Dzisiaj dodatkowo będzie odpalony stream o 1930 wraz z pokojem TS :) Jak ktoś będzie chciał to będzie można na luzie wpaść :) Dane do TS'a będą podane w opisie streama :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...