Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASH "STALINGRAD 1942-43" 27.02.2016


Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli się uda, to wraz z Reniferem zasilimy - o co prosił sławny towarzysz Stalin - szeregi RKKA (zdradzając Vaterland), ale jeszcze nie obiecujemy...

 

Mam nadzieję, że się uda :) Każdy sołdat się liczy (chociaż pewnie Stalin byłby innego zdania...).

Link to post
Share on other sites

Napisz priva do XrayPl - dostaniesz info o koncie

 

Tak, numer konta wysyłam po zgłoszeniu na pw lub e-mail.

 

Czy to generał (jeszcze nie marszałek) von Paulus?

 

https://www.facebook...?type=3

 

W każdym razie Smiersz ogłasza akcję : "gdzie jest Generał?"

 

Dobry pomysł :icon_biggrin: Pomyślimy, jeśli ktoś ma mundur generalski proszę o PW :icon_wink:

 

Termin przyjmowania zgłoszeń wydłużamy do 14 lutego

Link to post
Share on other sites

Panowie (i ewentualne Panie).

 

Mam małą propozycję. Wybieram się w ten piątek lub następny czwartek do Łodzi, w to miejsce: http://antykwariat.lcf.pl/pl/p/Spodnie-wojskowe/2080. Sporo jest tam interesujących rzeczy, ale ich sklep internetowy coś niedomaga: problem jest ze znalezieniem rozmiarów, trzeba na własne oczy zobaczyć uszkodzenia itp. Szykując się do Stalingradu, chcę się tam wybrać. Poza tym, jest też asortyment, który sprzedają tylko osobiście (podobno mają w tej chwili mundury niemieckie, ale cen mi przez telefon nie podali, pancia powiedziała tylko, że około 60 zł - nie mam pojęcia, czy z obszyciami, pewnie wz. 36 - zielony kołnierzyk i naramienniki, cena pewnie za samą bluzę). Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to - za moim zyskiem - mogę zakupić i wysłać towar. Niestety, jeden warunek - chętni musieliby nadesłać mi środki na moje konto (priv) z góry - nieco się "wypsztykałem" na mundur wrzesień '39, a na hobby domowych pieniędzy nie ruszam. I najważniejsze: mój zysk to kwota 7,- zł (dorzucenie się do paliwa, bo muszę lecieć 250 km). Do zakupów oczywiście koszt wysyłki (proponuję paczkomat, cena w/g cennika ze strony InPost'u). Ja biorę oczywiście do tego pałatkę, mieszok, może będą jeszcze bluzy gimnastiorki, ale póki co ich nie ma. Taka luźna propozycja, ale ewentualnych chętnych proszę o pilny kontakt.

 

P.S. Moje zyski przeznaczę na cele dobroczynne - zatankowanie mojego samochodu

 

P.S. 2 - widziałem już przedmioty z tego komisu wystawione na allegro :icon_lol:

Link to post
Share on other sites

Panowie Orgowie. Czy płaszcz sukienny polski może robić za rosyjski?

 

Może, aczkolwiek wypadało by mieć także coś co wskazuje na Rosjanina. Insygnia, furażerka, uszanka, bieganie z flaga z Sierpem i Młotem itp. :) Mam nadzieję, że nie okaże się, że połowa Sowietów jest w Polskich mundurach i wyposażeniu ;) Trochę, źle ideologicznie by to wyglądało

Link to post
Share on other sites
  • Domin007 changed the title to ASH "STALINGRAD 1942-43" 27.02.2016

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...