Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki AK z drewnianymi partami?


Recommended Posts

Hej,

 

Ogólnie to założyłbym temat w pytaniach początkujących ale konto założyłem tutaj już w sumie sporo lat temu, ale przestałem się w to bawić na jakieś 6 lat, i teraz chciałbym do ASG wrócić.

 

Anyways, do sedna: przez ostatnie kilka dni przeglądam archiwa wmasg, youtube, google, ale zamiast znaleźć jakieś odpowiedzi to tylko bardziej się zagmatwałem, szczególnie, że większość poradników jest sprzed kilku lat.

 

Więc tak, chciałbym ogólnie na replikę wydać do 1500 zł, nie potrzebne mi są na razie żadne kolimatory, rączki, czy inne "bajery", sama replika, kulki i tyle.

 

Bardzo podoba mi się z wyglądu AK-47 także jeśli byłby jakiś z drewna i metalu z sensownymi osiągami to byłoby świetnie, ale w sumie jakimiś ładnymi M-kami, czy innymi przyjemnie wyglądającymi replikami też bym nie pogardził.

 

Przedział cenowy 1000-1500 byłby idealny

Link to post
Share on other sites

Force core i do tego upgrade wewnętrzny, jeśli ma być taniej. Jednak znajdą się i ci, którzy powiedzą, żebyś dozbierał do lct/e&l(poza tym w promocji było za 1300zł ak74 lct ostatnio, e&l jeszcze mniej, niestety się spóźniłeś i sobie poszła zniżka z gunfire). Możesz czekać do kolejnej promocji(niedługo święta).

Link to post
Share on other sites

scorpion evo a1 od asg. koszt 1800 strzela skutecznie na 80 m(lufa precka doszczelnienie). strzela auto 1 kulka bądź 3 kulkami. kiedy kończy się mag nie strzela jak w realu. ma systemy bezpieczeństwa przed rozładowanie baterii i przed uszkodzeniem gearbox. szybka wymiana sprezyny bez wyjmowania gearbox. 400 fps na starcie

 

jednym słowem. wyjmujesz z pudełka i nic już nie robisz. strzela jak karabiny po tjuningu za 3-4 klocki. jak cie interesuje to odezwij się do mnie. mój kolega jest bezpośrednim importerem od producenta

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

scorpion evo a1 od asg. koszt 1800 strzela skutecznie na 80 m(lufa precka doszczelnienie). strzela auto 1 kulka bądź 3 kulkami. kiedy kończy się mag nie strzela jak w realu. ma systemy bezpieczeństwa przed rozładowanie baterii i przed uszkodzeniem gearbox. szybka wymiana sprezyny bez wyjmowania gearbox. 400 fps na starcie

 

jednym słowem. wyjmujesz z pudełka i nic już nie robisz. strzela jak karabiny po tjuningu za 3-4 klocki. jak cie interesuje to odezwij się do mnie. mój kolega jest bezpośrednim importerem od producenta

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Arend, budź swoje alter ego - Grammar Nazi :D.

Link to post
Share on other sites

scorpion evo a1 od asg. koszt 1800 strzela skutecznie na 80 m(lufa precka doszczelnienie). strzela auto 1 kulka bądź 3 kulkami. kiedy kończy się mag nie strzela jak w realu. ma systemy bezpieczeństwa przed rozładowanie baterii i przed uszkodzeniem gearbox. szybka wymiana sprezyny bez wyjmowania gearbox. 400 fps na starcie

 

jednym słowem. wyjmujesz z pudełka i nic już nie robisz. strzela jak karabiny po tjuningu za 3-4 klocki. jak cie interesuje to odezwij się do mnie. mój kolega jest bezpośrednim importerem od producenta

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Człowieku, czy ty przeczytałeś to co napisałeś?

Boyec fajny, tylko kolor drewna to jakaś tragedia. Już plastiki z Cymy 028 bardziej przypominają drewno.

Link to post
Share on other sites

To czyli wychodzi na to, że to najlepsza opcja http://gunfire.pl/pr...le-Replica.html ?

 

Co byście do tego polecali dokupić na początek? Najlepiej coś co by mi od razu w sklepie zmontowali, bo jestem antytalenciem jeśli chodzi o takie majsterkowanie.

 

Pierwsze co pomyślałem to oczywiście jakieś normalne metalowe magazynki http://gunfire.pl/pr...-replicas-.html bo te pomarańczowe są ohydne.

 

Chyba w zestawie nie ma baterii oraz ładowarki także to tez. Jakie byście radzili?

 

 

Przy okazji: jest sens kupować takie gogle? http://gunfire.pl/product-pol-1152193197-Bolle-Chronosoft-goggles.html

Edited by qanaroo
Link to post
Share on other sites

 

Pierwsze co pomyślałem to oczywiście jakieś normalne metalowe magazynki http://gunfire.pl/pr...-replicas-.html bo te pomarańczowe są ohydne.

 

 

Metalowych magów "na 7.62" nie powinno się podpinać do tej repliki. Z nimi właśnie AK 74 wyglądają ohydnie. W palnym 74 nie można korzystać z takich magów.

 

Ale to airsoft, więc można podpinać magi takie, jakie się chce, jeśli się nie przejmujemy realizmem. :)

Link to post
Share on other sites

OK. Nie mierzone na oko. Mierzone na hali. Replika wygrała z replikami za 5 klocków. Zapraszam do sprawdzenia empirycznie :icon_smile:

 

z 50 m trafia w kartke a4

z 80 w człowieka. tryb 3 kulek trafia 3 kulkami :icon_smile:

 

mogę się zmierzyć z kimś o podobnej liczbie fps czyli 400 w Warszawie za dobrą whiskey :)

Edited by vidalski
Link to post
Share on other sites
Metalowych magów "na 7.62" nie powinno się podpinać do tej repliki. Z nimi właśnie AK 74 wyglądają ohydnie. W palnym 74 nie można korzystać z takich magów.

 

Ale to airsoft, więc można podpinać magi takie, jakie się chce, jeśli się nie przejmujemy realizmem. :icon_smile:

Hmmm, no faktycznie, ale na razie jednak zostanę przy metalowych, bo te pomarańczowe mi się strasznie nie podobają :P

 

 

Coś takiego chcę zamówić, jakieś uwagi?

 

0q6q75r.png

Edited by qanaroo
Link to post
Share on other sites

Real Sword, czyli niestandardowe części wewnętrzne... Jeżeli nie jesteś jakimś wielkim koneserem i człowiekiem z naciskiem na koszer to zadowoli cię, albo LCT na ostrych drewnach, albo FC na ostrych z tuningiem wewnętrznym.

http://forum.wmasg.p...74s-el-els-74n/

 

z tego co czytam to ten LCT tak średnio wychodzi, 310 fpsów w wideo na teście + chwyt pistoletowy słabej jakości

 

Chyba zostanę przy tym FC, tylko co w nim "ztuningować"? Jakieś porady co zamówić od razu?

 

 

Jeśli chodzi o używane repliki to raczej wolałbym tego uniknąć.

Edited by qanaroo
Link to post
Share on other sites

Real Sword, czyli niestandardowe części wewnętrzne... Jeżeli nie jesteś jakimś wielkim koneserem i człowiekiem z naciskiem na koszer to zadowoli cię, albo LCT na ostrych drewnach, albo FC na ostrych z tuningiem wewnętrznym.

Może lepiej nie na ostrych, bo chłopak się nam pokaleczy.

Wybór między nowym e&l a używanym rs to jak zastanawianiem się między vw z salonu a uzywanym porshe.

Link to post
Share on other sites

Może lepiej nie na ostrych, bo chłopak się nam pokaleczy.

Wybór między nowym e&l a używanym rs to jak zastanawianiem się między vw z salonu a uzywanym porshe.

Pierwszej części twojej wypowiedzi nie skomentuje. Nie mam potrzeby wchodzić w bezsensowne szarpaniny, skoro potrzebujesz się dowartościować.

LCT nie odstaje jakoś tragicznie od RS, ma swoje mankamenty (zawarłem pewne uwagi w swojej wypowiedzi, do których nie raczyłeś się odnieść. FC jest jakieś dwukrotnie tańsze, w standardzie, z dobrych materiałów i nie posiada wad, których nie dałoby się zniwelować odrobiną wysiłku i gotówki.

http://forum.wmasg.p...74s-el-els-74n/

 

z tego co czytam to ten LCT tak średnio wychodzi, 310 fpsów w wideo na teście + chwyt pistoletowy słabej jakości

 

Chyba zostanę przy tym FC, tylko co w nim "ztuningować"? Jakieś porady co zamówić od razu?

 

 

Jeśli chodzi o używane repliki to raczej wolałbym tego uniknąć.

Tłok na taki, o pełnej stalowej szczęce,kable z ewentualnym mosfetem, komorę na Prowina, lufę na precyzyjną, gumkę Hu, dyszę zależnie od potrzeby i szczelności. Sprężynę taką jaką chcesz, w granicach rozsądku. Dostępna jest wersja z szybką wymianą sprężyny, więc możesz wybrać ją.

Do tego dobra batka lipo+ładowarka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...