Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Parę pytań dotyczące wyposażenia


Recommended Posts

Dobry

 

Zaczynam przygodę z ASG i kolega podesłałmi to o to ASG http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg-2/608-jg czy jest dobra oraz szukam do niej magazynków i nie mogę znaleźć proszę o podesłania też w tym sklepie.

 

Po drugie. Słyszałem że jeśli mam okulary korekcyjne to lepsze dla mnie będą gogle to prawda? Znalazłem już jedne i czy te są w miarę dobrej jakości http://www.taiwangun.com/gogle-okulary/gogle-fl8013-a-c-m-transparent?from=listing&campaign-id=19 chciałem powiedzieć że nie mam jakiejś masakrycznej wady wzroku ale dość dobrze widzę.

 

 

Wielkie dzięki :)

Link to post
Share on other sites

Co do Giety, to miałem to, na początek będzie, w stoku strzela przyzwoicie choć jak to stock szału nie robi. Choć trochę nerwów zjadłem przy niej, ale było to spowodowane tym, ze kupiłem używkę i co zrobiłem to coś innego się sypało. Koniec końców wyszedłem z nią na prostą. Z resztą jest temat tutaj na forum gdzie masz kilkadziesiąt stron postów na temat tej repliki, o tutaj:

http://forum.wmasg.pl/topic/37270-g36c-jg/page__hl__%20g608__st__1120

 

Jeśli chodzi o gogle na okulary to przez ostatnie dwa dni pojawiły się na forum wątki na ten temat.

Link to post
Share on other sites

Trzecie takie pytanie dziś, ale szablon już zrobiony, zatem lecimy...

Tych gogli, które zalinkowałeś nie kupuj pod groźbą utraty wzroku - serio! Tu masz dobre Bolle dedykowane pod okulary korekcyjne (sam ich używam) w cenie 80 zł:

https://www.militari...psi)_p39381.xml

Teraz co do parowania. Jeśli kupisz powyższe gogle to polecam zrobienie w górnej gumie dociskającej do czoła dodatkowych otworów wentylacyjnych. A na samo parowanie są dwie skuteczne metody. Metoda pierwsza to mydło w płynie, najlepsze zwykłe szare np. takie:

http://www.aptekagem...ynie-500ml.html

Na suche i czyste gogle/okulary nakładasz troche mydła i zanim wyschnie dokładnie wcierasz suchą bawełnianą szmatką. Potem kilka minut na wyschnięcie.

Metoda druga to magiczne mokre chusteczki z Lidla - a dokładnie W5 Glasses Wipes.

http://fanlidla.pl/g...zki,do,okularow

Tutaj na suche i czyste gogle używasz chusteczki - wcierasz jej zawartośc w gogle/okluary i zostawiasz do wyschniecia. Jak zaczynają parować, wycierasz suchą bawełnianą szmatką i używasz kolejnej, świeżej chusteczki. Obie powyższe metody można łączyć, ale czasami średnio wychodzi, bo sie wszystko rozmaże.

Pozdrawiam.

edit: interpunkcja i stylistyka

Edited by wredny_bo_trzeźwy
Link to post
Share on other sites

Przykro mi, z tego co jest w Taiwangun nie polece ci nic. Połowa to chińskie rzeczy bez atestu, reszty firm nie znam. Pamiętaj, że ochrona oczu to rzecz najważniejsza w airsofcie. Brałbym tylko uznane i atestowane marki jak Bolle, czy ESS. Jeśli musi być z Taiwangun, to jak ktoś napisał powyżej - Edge Tactical. Ale ja tej firmy nie znam, nie biorę odpowiedzialności za taką poradę.

Link to post
Share on other sites

Już dałem post wyżej ;) - Bolle Pilot za 80 zł. Ja większość czasu gram CQB i tam mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że maska typu stalker i nakolanniki to bardzo pożyteczna rzecz. W lesie maska może mniej, ale nakolanniki i tak by sie przydały, żeby ci szyszki w kolano nie wchodziły. Chusty nigdy nie używałem, także nie wiem, ale nałokietniki to moim zdaniem całkiem zbędna rzecz, czy to w CQB, czy w lesie.

https://www.militari...psi)_p39381.xml

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...