Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szczegółowo trochę bardziej


Recommended Posts

Zaczynając,

Została mi polecona ta replika : http://gunfire.pl/product-pol-1152206900-Replika-karabinka-GC16-Raider-L-No-Marking-tan.html

Chciałbym mieć do niej celownik kolimatorowy, mniej więcej taki : http://gunfire.pl/product-pol-1152206995-Replika-celownika-kolimatorowego-Battle-II-z-celownikiem-laserowym.html

Teraz moje pytanie:

Po pierwsze: Ok wybory?

Po drugie: Podobno ta replik ma na stałe zamontowany przedni celownik mechaniczny (jest tam jakoś połączony z lufą) i tu moje pytanie, czy taki celownik kolimatorowy będzie działał z tą repliką? Nie będzie blokował widoku?

Po trzecie : reszta ekwipunku:

http://gunfire.pl/product-pol-1152198260-Maska-typu-Stalker-V3-oliwkowa.html - maska

http://gunfire.pl/product-pol-1152192952-Okulary-I-vo-zolte-oprawki-niebiesko-pomaranczowe.html - okulary

jaki akumulator? Bo totalnie się na tym nie znam. :)

Jeszcze pytanie apropo's munduru. Totalnie się nie znam na stylach itp. Prosiłbym was o rady. Gdzie kupić i jaki. Chciałbym by raczej był to mundur koloru tan/coyote ale jednocześnie z motywami liściastymi. Chciałbym, że by to był raczej mundur nowoczesny, a nie jakiś ze starych czasów. Plus raczej bardziej podobają mi się mundury wojsk specjalnych, oddziałów specjalnych, a nie mundury regularnej armii.

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Link to post
Share on other sites

Dokładnie, muszka tego typu jest stała. Podejrzewam, że w aimponcie na skośnym montażu będzie widoczna przez kolimator ale nie powinna bardzo wadzić. Długi czas wraz z taką muszką korzystałem z ET552 i mimo, że muszka była widoczna nie utrudniało to celowania. Zawsze możesz zmienić muszkę na wersję składaną lub zastosować blok gazowy z szyna ris i na to składany przyrząd celowniczy.

 

Co do kamuflażu to już kwestia gustu. Jeśli chcesz nowoczesny krój to popatrz na combat shirty i combat pantsy. Specna arms robi takie mundury.

Edited by Rzeznik124
Link to post
Share on other sites

A po co ci ten laser?

 

PS Pisz proszę posty stosując zasady poprawnej pisowni.

 

Jak już napisałem wyżej, choć może niezbyt dokładnie nie chciałem mieć z laserem celownika. Po prostu wziąłem wstawiłem podobny ponieważ tego, na który patrzyłem wcześniej nie było :)

Link to post
Share on other sites

Na tej replice postawsz każde koli czy lunetę na montażu zgodnym z 22mm szyną RIS. Muszka nie przeszkadza w jego użyciu chyba że na siłę będziesz starał się ustawić punkt celowania na szczycie muszki (w 90% kolimatorów taka próba kończy się ukręceniem śruby regulacji).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...