Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK74 CM 0.48 vs AKM E&L


Recommended Posts

Witam serdecznie. Mam prośbę do osób które były/są posiadaczami repliki E&L AKM pierwszej generacji i do znawców tych replik o opinię czy lepiej zakupić używkę w dobrym stanie od E&L czy nową Cymę 0.48. O ile znam cymkę dobrze i wiem, że to w miarę porządny sprzęt dla średniaka jak ja, o tyle nie wiem czy nie lepiej jednak brać E&L gdyż jest to ponoć świetna firma robiąca genialne repliki jak się naczytałem. Tak więc która z nich jest po prostu lepsza.

Link to post
Share on other sites

Po roku użytkowania E&L powiem Ci tylko jedno - nie warto ani nowego, ani używanego. No chyba, że kupisz sam korpus (i to w promocji) lub ewentualnie używka posłuży Ci jako dawca organów pod tuning, a wnętrzności dobierzesz sobie wedle własnego uznania. I to pod warunkiem, że ta używka jest w cenie < lub = 700 zł. Ewentualnie nowy Forcecore i też dalsza zabawa w tuning. Wtedy ma to jakiś sens, bo za koszt zakupu "pełnowartościowego" E&L + 200/300 zł otrzymujesz kawałek fajnego sprzętu. W każdym innym przypadku szkoda na to pieniędzy. I nie ma najmniejszego znaczenia jakiej generacji jest to badziewie. Cyma nie udaje czegoś czym nie jest w przeciwieństwie do E&L, które ewidentnie nie jest tym co sugerowałyby krążące legendy o jego legendarności.

Link to post
Share on other sites

Bez przesady. Skoro pyta sie o cyme i E&L, to znaczy, ze cenowo obie oferty są podobne.

 

Jeśli zdecyduje sie na tuning, to i tak wpakuje w replikę ileś hajsu. A to chyba trochę przykre wpakować ileś tego hajsu w replikę która wygląda jak kupa.

 

Bebechy wymieni, budy nie. Dlatego wybór pomiędzy cymą a jednym z topowych AK na rynku (oczywiście pod względem zewnętrznym :) ) jest dla mnie prosty.

 

 

Oczywiście uważam, że E&L nie są warte swojej ceny sklepowej. Dzieliłem się swoją opinią w temacie o E&L.

Zawsze może sprawdzić AK Force Core.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...