Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc wyborze sprzętu do łączności


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Zamawiałem radia bezpośrednio z Chin, sporo padniętych stacji dokujących, źle złożone wyświetlacze, bardzo nędznie polutowane głośniki, padające wtyki od ptt i ucinając spekulacje, nie były to jakieś najtańsze "promocyjne" odpaduchy z Aliexpressa, dostawcę mam sprawdzonego, który załatwiał dla mnie (i nadal załatwia) sporo różnych maneli w Chinach i nigdy jeszcze nie miałem wtopy. Może słabsza partia, może jakiś nowy podwykonawca robił dla Baofenga, nie wiem.

Link to post
Share on other sites

Zamawiałem radia bezpośrednio z Chin, sporo padniętych stacji dokujących, źle złożone wyświetlacze, bardzo nędznie polutowane głośniki, padające wtyki od ptt i ucinając spekulacje, nie były to jakieś najtańsze "promocyjne" odpaduchy z Aliexpressa, dostawcę mam sprawdzonego, który załatwiał dla mnie (i nadal załatwia) sporo różnych maneli w Chinach i nigdy jeszcze nie miałem wtopy. Może słabsza partia, może jakiś nowy podwykonawca robił dla Baofenga, nie wiem.

 

Dziwne, toz czyms ja się spotkałem to najtansze zakupy na ali. Nigdy żadnych problemów. Jedynie jedna sztuka miała problem, że nie chciała działać bez zestawu słuchawkowego, ale naprawa trwała 20 minut. Nadal mocno polecam, szczególnie modele 82.

Link to post
Share on other sites

U mnie w uv 5r tak jak podaje nath padło spoiwo głośnika. Pierdoła której i tak nie używam, ale może potwierdzać podejrzenia o spadku jakości.

Baofeng , wouxun, pofung czy jak ten chinol obecnie sie nazywa i tak nie ma realnego konkurenta w tym przedziale cenowym.

Link to post
Share on other sites

Baofeng , wouxun, pofung czy jak ten chinol obecnie sie nazywa i tak nie ma realnego konkurenta w tym przedziale cenowym.

 

Wouxun to jednak coś zupełnie innego niż Baofeng/Pofung. Moim zdaniem o pół półki wyżej, a przynajmniej kiedyś tak było. Wouxuna rebrandował Navcomm sprzedając jako TK-890

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...