Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4 g&g gr4 100y zmiana sprezyny do cqb


Recommended Posts

Cześć.

Jakis czas temu kupiłem emke, i domyslnie ma ona 350fps na 0,25, czyli ~380 na 0,2 a co za tym idzie odpadam przy strzelankach w budynkach. Co muszę kupić do wymiany spreżyny? Myslalem nad m90, ale nie wiem czy bedzie odpowiadnia, i czy wystarczy zakup samej sprezyny. Ktos z bardziej doswiadczonych osob moze mi pomoc?

Link to post
Share on other sites

Kupiłem nówkę, wiem na jakich kulkach podawana jest wartość. Ale pytałem o sprężynę, czy ta m90 będzie dobra czy polecacie jakieś inne? Z jakiego sklepu najlepiej zamówić, oraz czy do jej wymiany będę potrzebował tylko sprężyny czy coś jeszcze. Wymianę będę robił sam, jako początkujący od razu rzucam się na głęboką wodę, ale z tego co widziałem na youtube jest to dosyć proste.

Link to post
Share on other sites

Hej! AEG to nie statek kosmiczny. Poradzisz sobie. Do obniżenia FPS wystarczy sprężyna. W teorii sprężyna M100 powinna dawać 100m/s na kulkach 0,2g, czyli jakieś 330 fps. M90 analogicznie. Druga sprawa, przed grzebaniem w replice poczytaj trochę o AOE i podkładkowaniu. Mała rzecz, a może zauważalnie polepszyć kulturę pracy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...