Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur Japoński


Recommended Posts

Szukam munduru Japońskich Sił Samoobrony, Type I, Type II, lub Type III, najbardziej zależy mi na I lub III.

Ta ostatnia była wprowadzona bodajże w 2007 roku więc raczej na to nie liczę.

Cholernie jest z tym ciężko, przeszukałem chyba całe polskie internety, czy aliexpress, nie wiem za bardzo gdzie szukać dalej.

Czy jest tu jakaś osoba która ma o tym jakieś pojęcie? Gdzie tego szukać? Do tego potrzebowałbym hełmu type 88, z pokrowcem w maskowaniu w zależności od munduru....

Nie muszą być to kontrakty, nie liczę na to.

Potrzebuje czegokolwiek, informacji, wszystkiego :)

Nawet jeśli ktoś coś ma używanego również prosiłbym o kontakt na PW.

Link to post
Share on other sites

Gdzieś mam oryginalny podkoszulek, ale nie pamiętam rozmiar - chyba M. Noszony z 2 razy i rzucony do szafy z "perełkami" :-) W zależności jak bardzo mnie zmotywujesz - to może się dogadamy :icon_wink:

Raczej podkoszulki mnie nie interesują, a jeśli mają Cie motywować spore pieniądze to tym bardziej, nie chcę wydawać pieniędzy na coś czego w sumie i tak bardzo nie potrzebuje :icon_smile:

 

Dziękuje Yahalom za link, ale 600zł + czapka(czy kapelusz)(o której w sumie też nie pomyślałem, zamiennie też mogłaby być) czy hełm mnie nie przekonują.

Jeszcze będę szukać, może trafi się jakaś inna okazja, albo odmawiać sobie jedzenia i odkładać :icon_razz:

Jeśli chodzi o rozmiar to jestem szczupły, ale długi co może być problemem i o czym nie pomyślałem. Ale o tym będę myśleć jeśli przyjdzie naprawdę co do czego.

Edited by Moize
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...