Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Narwik 1940 - 19 III 2016 r., Karolew k. Aleksandrowa Łódzkiego (ASH)


Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

KM odpada, nie mamy ani pojedyńczego sortu mundurowego tej formacji.

Będziemy natomiast jako WSS i WH, w mundurach sukiennych, buty długie, płaszcze M40 i hełmy z dekalami ew.furażerki.

Ja na pewno postaram się wziąć k98, ew. mp40, reszta w podobie.

Miło nam będzie być goszczonym u gospodarzy z Centrali ;-)

Poza tym, mam nadzieję, że przyjadą chłopaki z 19 Div, okazja do wspólnego boju z nimi na stalingradzie niestety mnie ominęła.

 

/Preuss

Edited by DerFleischer
Link to post
Share on other sites

(sorry za offtop, musiałem)

Wyglądasz jakbyś wykonał skok, ale w przyszłość. :icon_biggrin:

"Mam wiadomość z przeszłości! Ja chciałem tylko skromnie spytać: jak wygląda Europa po upadku Berlina, mamy w Deutschland dalej Białe Święta?" :icon_lol:

Edited by DerFleischer
Link to post
Share on other sites

I jak tam z udziałem? Z Reniferem najprawdopodobniej uda się nam dotrzeć, ale nie jesteśmy pewni, którą stronę wybrać...

Ja - zgodnie z sugestią - mogę stać się namiastką podhalańczyka, a Renifer - ruch oporu. W przeciwnym razie zostaje nam WSS i to w "kangurkach"...

Jak tam bilans?

Link to post
Share on other sites

Delegacja niemiecka z pomorza:

1. Friedrich DerFleischer Preuss

2. Christoph Hartmann

3. Tomekred

4. Bladek

i jeszcze 5 zabieramy już z Łodzi.

PS: Czy ktoś awaryjnie mógłby poratować repliką? 2 wiekowe już gnaty powoli odmawiają posłuszeństwa. Nie ma pewności, czy zdołamy je poskładać do imprezy.

 

Gruesse!

Preuss

Edited by DerFleischer
Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie,

tak jak pisał Kolba, będziemy w stanie się pojawić (u mnie jest już pewne na 100%, że mogę być). W takim wypadku prosimy o info gdzie mamy być przydzieleni, to przyszykujemy szpej i wio patataj. :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Wybieramy się w 3 osoby z Kielc. Pytanie jak wygląda proporcja sił? Na potrzeby gry możemy przyjechać zarówno jako partyzanci jak i Niemcy(o ile kangurki nie będą przeszkadzać). Przed wyjazdem chcielibyśmy wiedzieć co ze sobą zabrać.

Link to post
Share on other sites

Cześć,

 

Wybaczcie nieco opóźnione odpowiedzi ale wypadło mi coś ze zdrowiem.

 

Na dzień dzisiejszy z informacji które przekazał mi Proboszcz mamy 17:9 dla Aliantów. Jednak nie martwilbym się tym zbytnio.

 

Co do kangurek-oczywiście nikt za nie nie wyleci z imprezy ale jeżeli ma wybór niech zostawi je w domu. Lepiej wesprzeć w takim wypadku Norwegów-oliwkowy mundur, skórzany szpej jakaś furazerka i kokarda w barwach Norwegii-ot i mamy strzelca z 6 DP.

 

Jeżeli zdrowie mi pozwoli to postaram się wziąć zapasowe szpeje ale wcześniej jak przed końcem tygodnia nie będę nic wiedział.

 

Proszę o wyrozumiałość i pozdrawiam.

Edited by Domin007
Link to post
Share on other sites

Mamy na dziś stosunek 19:15 na korzyść Aliantów. A więc trochę nas będzie.

Tym, którzy czegoś potrzebują, bądź mogliby zabrać znajomych, lecz brakuje im szpeju proszę o info czego potrzeba. Do pożyczenia jest sporo rzeczy, m.in. hełm Adrian, brązowy pasek i ładownice pod Francuza/Polaka, komplet brytyjskiego webbingu khaki, large pack (dla sapera), berety, feldmycka czy hełm czechosłowacki wz. 32 pod Norwega.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...