Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[G&G] GC16 Warthog \ Wildhog \ Predator


Recommended Posts

Głowica tłoka to nadal aluminium. Jest ciężka i przekazuje dużo energii na czoło szkieletu. Nawet z sorbo może pęknąć szkielet.

 

Głowica cylindra Rocket Airsoft to, to samo co SHS. Loteria, ogólnie nie polecam. Kup Retro Arms albo Ultimate

 

Tłoki z tego co się orientuję to właśnie przeważnie są plastikowe. Różnice są w uzębieniu. Kup tłok SHS 14 lub 15 stalowych zębów.

 

Sorbo i neo jest dobre, jeśli chodzi o coś lepszego to zapraszam na pw.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 535
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rozumiem, w takim razie głowica tłoka z poliwęglanu, znalazłem coś takiego od Modify:

http://azteko.pl/modify-doszczelniona-lozyskowana-glowica-tloka-p-15492.html

 

Do tego głowica cylindra or Retro Arms

https://www.airsoftarmory.pl/pl/p/Retro-Arms-aluminiowa-glowica-cylindra-CNC/767

 

Na PW to pewnie będę się odzywał przy kolejnym projekcie z DMR, tam będzie leciało tylko to co najlepsze i 550fps :). Dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Biorę to: http://azteko.pl/gg-...35-p-12046.html w Azteko. Składam zamówienie póki są. Z racji tego że są święta to nie będę męczył ASGRevolution telefonami i dopytywał o LIPO. Jakie lipo najlepiej brać z tych dostępnych na Azteko, oczywiście 11.1V. Nie musi mieć super pojemności, wolę kupić dwa na zmianę niż na chama upychać w kolbie.

 

Bedzie ok? http://azteko.pl/ipower-akumulator-li-po-1100mah-11-1v-20c-p-11910.html

 

W temacie ktoś pisał o Lipo 3S, co to za parametr?

Edited by Repcak
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Witam wszystkich.

Czy ktoś z kolegów usunął bezpiecznik ze swojej repliki?

Czy coś się stało po usunięciu? Jakieś awarie.....?

Mam taki zamiar, dodatkowo przejść na t-connct.

Śmiało możesz go usunąć.

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego Neffos X1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Pozbywam się pmagów (mid) od amoeby.

Możecie mi polecić warte uwagi metalowe lowcapy (najlepiej z jakimś zaczepem jak w amoebach), które będą ładnie współpracować? Budżet jakieś 200zl za minimum 6 magów, ale im więcej tym lepiej.

 

Edit: optymalnie 70 BB

Edited by Cinmar
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Używam ogólnie magazynki amoeby 140bb, są dobre podają dobrze, tyle że nie siedzą ciasno,

ale ostatnio kupiłem jeden na próbę od Boyi 120 bb, full metal, i jestem mile zaskoczony, jest tańszy, siedzi fajnie,

ciasno, można "zrzucić łatwo", podaje też dobrze, ...ale to nadal mid...

Link to post
Share on other sites

@Sojuz, właśnie Amoeby mam dokładnie te. Midów też mi nikt nie każe do pełna ładować, a o lowach mówię głównie dlatego, że to one najczęściej są metalowe.

Mam jednego metalowego lowa niezidentyfikowanego producenta (wydaje mi się, że bojca, ale nie mam pewności) i chętnie ogarnąłbym jeszcze z 7-8 takich.

@DevilBoy - guardery z tego co widzę są praktycznie tylko polimerowe, dlatego odpadają.

Chyba zamówię po wypłacie magi specny na próbę i podzielę się opinią.

Link to post
Share on other sites

Przed guarderami i amoebami grałem na spec ach metalowych i też ładnie podawały, problemów z nimi nie było a przesiadlem sie na polimery przez wagę jednak 16 magów na siłach robi różnicę.

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Po wymianie części w moim Predatorze:

- JBU stalowy teflonowany cylinder Typ 1 (od początku był dobrze wypolerowany, nie musiałem poprawiać)

- Modify Doszczelniona łożyskowana głowica tłoka

- SHS niebieski tłok ze stalowymi zębami (oczywiście korekcja AoE + sorbo)

- SHS głowica cylindra (doszczelniona, czerwona)

- Madbull Steelbull 363mm 6.03mm

- Guarder Sprężyna 120SP

- Guarder dysza

- Modify Flat Hop (gumka + dystanser, polowałem na dystanser od ML, ale nie było nigdzie)

 

Po sprawdzeniu w garażu na kulkach 0.2 mam 411 - 416fps z ~15 strzałów. Podejrzewam, ze taki wynik jest wynikiem dużo dłuższej lufy, przy standardowej pewnie byłoby koło 435. Wahania na poziomie 5fpsów uznaję za spory sukces i oznakę sczelności układu. Dzisiaj jadę sprawdzać zasięg.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...