Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BlackSword.pl


Recommended Posts

Czy ktoś z forumowiczów robił tam zakupy? Jeśli tak poproszę o opinię.

 

 

BTW. Do administratorów: musiałem się zarejestrować by zajrzeć właściwie tylko w te jedne miejsce. Może rozpatrzyć kwestię udostępnienia do czytania forum z opiniami o sklepach?

 

edit: zalogować => zarejestrować

Edited by ReconS
Link to post
Share on other sites
  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Osobiście niczego tam nie kupiłem, jednak miałem już kontakt z obsługą sklepu. Od http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/67982-sklepy-airsoftowe-i-militarne-we-wroclawiu-i-na-dolnym-slasku/page__view__findpost__p__1470729 do końca. Jeśli właściciel sklepu na forum publicznym próbuje zrobić ze mnie debila (po moim poście zmienia cenę i udaje, że cały czas taka była), to sklep przestaje być dla mnie. ;)

Link to post
Share on other sites

Kolego, dziękuję za link. Mnie interesują opinie od osób które robiły już zakupy.

 

Twoje zdanie w którym twierdzisz że właściciel robi z Ciebie debila jakoś mi brzmi na prywatne "ale".

Tak w nawiasie, skąd wiesz że to akurat "właściciel robił z Ciebie debila"? To że zareagował na opinię o cenie to chyba dobrze?

A z samego tematu niestety jak dla mnie, nie wynika by któryś, z użytkowników którzy się tam wypowiadali, był właścicielem.

 

Tak więc ponawiam pytanie z pierwszego posta. Interesują mnie opinie na temat kontaktu, formy płatności (czy robili problem z pobraniem), paczek (porządne podejście do zabezpieczenia przesyłki, terminowość wysyłki).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Osobiście nie miałem żadnego problemu, przesyłkę dostałem na następny dzień. Nie wiem jak z pobraniem, ale raczej powinno być ok. Co do pakowania/zabezpieczania wszystko ok, zresztą raczej trudno jest źle zabezpieczyć tego typu towar (chyba tylko w poznaniu jeszcze na to nie wpadli).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Chyba pierwszy raz od ponad 2 lat robiłem jakiekolwiek zakupy w sklepie ASG (w zasadzie były to zakupy grupowe, z kumplami) nasz wybór padł na Blacksword, bo jako jedni z nielicznych mieli to, co chcieliśmy, a i cena była dobra. Wszystko w jak najlepszym porządku, wysyłka towaru następnego dnia po zakupach, kolejny dzień i była u nas.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Podłącze się pod ten bo mam takie pytanko w sprawie tego sklepu. Chciałem kupić rk01 cm.048m było dla mnie za drogie a teraz patrze a na black sword jest za 480zł na Taiwangun kosztuje 750zł wydaje mi się to dziwnie.Nie wiem co mam o tym myśleć bo jeśli wszystko w porządku to bym wziąl od zaraz.Byłbym wdzięczny gdyby ktoś coś na ten temat mi powiedział.A może ta cymka jest z jakiejś starszej serii?

Edited by kalczuk10
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Jak najbardziej polecam !!

 

Rewelacyjny kontakt i obsługa. Dobre ceny. Towar dostarczono mi osobiście w umówione miejsce.

Pełna satysfakcja.

 

No i chłopaki lubią 10th Mountain Division !! :)

Edited by Xeratus
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sklep prowadzą bardzo kompetentni ludzie. Bez dwóch zdań dla mnie pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt, obsługa rzetelna i fachowa. Ceny bardzo, bardzo przystępne, no i towar przyjeżdża do domu :icon_biggrin: co nie powiem, lekko mnie zszokowało ale maga pozytywnie. Bardzo, bardzo polecam zakupy w Blacksword.

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Zakup towaru w BlackSword:

- potwierdzenie zakupu na e-mail,

- szybka wysyłka towaru (w moim przypadku wraz z numerem listu przewozowego - super!),

- towar dobrze opakowany/zabezpieczony.

 

Po zakupie pojawił się problem, doszło do uszkodzenia jednego z elementów - w mojej ocenie wada materiałowa.

Wysłałem informację z dokładnym opisem i zdjęciem.

Sklep skontaktował się ze mną natychmiast! W miłej i spokojnej rozmowie ustaliłem szczegóły reklamacji.

Byłem informowany telefonicznie i mailowo o wszystkim - jestem bardzo pozytywnie zaskoczony!

 

Dla sklepu - podziękowania, kolegom mogę tylko polecić sklep.

 

Tomasz

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Z lekkim opóźnieniem, ale podobnie jak pozostali - POLECAM!

 

Zamówiony w weekend towar został wysłany w poniedziałek i we wtorek dotarł. Na bieżąco uaktualnienia statusu zamówienia drogą mejlową. Pomimo iż nie zamawiałem nic, co byłoby w jakiś specjalny sposób narażone na uszkodzenie, paczka przyszła wzorowo zabezpieczona.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest Dawid4009

Sklep jak najbardziej polecam, ostatnio robiłem dwa szybkie zamówienia, pierwsze złożone w środę, w piątek było u mnie, drugie złożone w piątek, podobno już ma status "doręczone"- i tu jedyny zgrzyt, ale nie do Panów/Pań z Black Sword- tylko do firmy kurierskiej która wykonuje dla nich zlecenia. Kurier podobno "zostawił" paczkę u "somsiada", problem jest taki, że mieszkam pod tym adresem od kilku dni i jak do tej pory nie widziałem ani sąsiada, ani paczki :bialaflaga:

Niemniej sklep, obsługa i kontakt oceniam bardzo dobrze.

Tak trzymać!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...