Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BlackSword.pl


Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Nie da się ich nie polecić, a ceny - genialne. Tak samo podejście do klienta.

 

Nie wiem do czego pijesz, ostatnio dość często tam zamawiam, kontakt przez gg i telefoniczny, jak i przy odbiorze jest świetny. Jeśli chodzi o ceny, to nikt nie broni Ci się potargować, każdy ma do tego prawo. No i odbiór osobisty na terenie wrocławia też jest na wielki plus. Nie jestem sympatykiem sklepów ersoftowych, bo strasznie mnie wkurzają braki towarowe i obsługa w niektórych przypadkach, ale tutaj nie mam nic do zarzucenia. Dodatkowo reszta opinii też jednak coś znaczy.

Link to post
Share on other sites
Nie wiem do czego pijesz, ostatnio dość często tam zamawiam, kontakt przez gg i telefoniczny, jak i przy odbiorze jest świetny. Jeśli chodzi o ceny, to nikt nie broni Ci się potargować, każdy ma do tego prawo. No i odbiór osobisty na terenie wrocławia też jest na wielki plus. Nie jestem sympatykiem sklepów ersoftowych, bo strasznie mnie wkurzają braki towarowe i obsługa w niektórych przypadkach, ale tutaj nie mam nic do zarzucenia. Dodatkowo reszta opinii też jednak coś znaczy.

 

Bszlo, nie wiem, o co ci chodzi co do opinii Lesia, przecież jasno napisał, że to dobry sklep. Sam robiłem tam kilka razy zakupy i tak jak większość z czystym sumieniem mogę polecić sklep.

Edited by rollson
Link to post
Share on other sites

Bszlo, nie wiem, o co ci chodzi co do opinii Lesia, przecież jasno napisał, że to dobry sklep. Sam robiłem tam kilka razy zakupy i tak jak większość z czystym sumieniem mogę polecić sklep.

 

Zwracam honor, późno było i nie przeczytałem "nie", tak to już jest z tymi zdaniami z wieloma zaprzeczeniami :P

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam

Moja pierwsza ocena musi być więcej niż bardzo dobra , i już mówię czemu 1 Kontakt telefon mail wszystko na bierząco fachowo 2 fachowa pomoc w dobraniu potrzebnych gadzetów bez wciskania tego co super drogie a raczej tego co będzie potrzebne 3 negocjacjie szybkie ale konkretne4 zamawiałem replikę coś tam tuningowałem i okazało się iż Panowie zmieścili się między jadną a drugą wizytą kuriera 5 to miejsce czeka na towar ale przy tak profesjonalnej obsłudze jestem 100% pewny iż wszystko będzie ok

pozdrawiam i dziekuje SUPER SKLEP!!

 

zatem pora na pkt 5 przedewaszystkim towar zamówiny 4-10 odebrany 5-10 Wrocław-Warszawa super i 6 w rękach mam replikę towar zgodny z opisem w mojej ocenie super Gorąco polecam ten sklep we mnie mają już napewno wiernego klienta

 

Pisownia ! Interpunkcja ! Skróty myślowe ! Zacznij pisać staranniej, albo twoje posty będą lądowały w śmietniku. Szmer.

Link to post
Share on other sites

O obsłudze w Blackswordzie można pisać w samych superlatywach, widać że znają się na rzeczy. Negocjacja ceny szybka, bezproblemowa i zadowalająca obie strony. Problemów ze zwrotem towaru też nie ma. Poza tym dobre ceny i całkiem spory asortyment, od siebie polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Przyszła pora i na mnie, żeby co nieco powiedzieć o Blacksword.

Więc tak. Nie spodziewajcie się, że powiem o nich cokolwiek złego. Szukałem nowej repliki dla siebie. Rozglądając się po Googlach i wypatrując replik Evolution Airsoft natrafił na tę stronę.

Trochę się zastanawiałem, poczytałem ten temat no i postanowiłem złożyć zamówienie.

Kontakt był błyskawiczny, dało się załatwić praktycznie to, co się chciało, pełna współpraca, żadnych ściem i bajerów, wszystko wytłumaczyłem co potrzebuje i tak też otrzymałem.

Bez problemów obyło się wysłanie części, które posiadałem aby włożyli je do tej nowej repliki. Wszystko poskładane idealnie, cud, miód i orzeszki.

Do zamówienia otrzymałem sporo ciekawych rzeczy i nie pierdół typu długopisik, tylko na prawdę, przydatne rzeczy. Jestem niezmiernie wdzięczny bo niedawno chciałem zakupić camel back i co? No i dostałem taki! Normalnie otwierając paczkę cieszyłem się podwójnie, bo jednak otrzymać tak fajną replikę i gratis, który był potrzebny jest rzadkością na wielką skalę.

Żadnych problemów z wysyłką, tutaj muszę pochwalić po raz kolejny! Nadal czekam na kody do mBanku, aby wykonać przelew, przed wczoraj zapytałem czy istnieje możliwość wysyłki za pobraniem - i co? Dzisiaj paczka była dostarczona, solidnie zapakowana, poowijana, trzeba było się mocować, żeby to rozpakować. Oznakowane "uwaga nie rzucać". Do tego kurier był GRATIS!

 

Kurde no GF niech się schowa. Poważnie mówię. Jak chłopaki tylko uzupełnią asortyment, to niech zrównają z ziemią GF i inne sklepy, bo takiego profesjonalizmu jeszcze nie spotkałem, a wszystkie sklepy z pierwszych stron już przetestowałem.

 

Ja na pewno zrobię tam jeszcze zakupy nie raz i nie dwa, bo poziom jest wysoki, a żeby było jeszcze lepiej, to w miarę możliwości trzeba wspierać!

 

Tutaj zdjęcie podglądowe repliki :-) Jak wszystko pójdzie dobrze, to chciałbym w odpowiednim dziale zrobić małą recenzję bo szukając informacji niestety nie spotkałem nigdzie nic konkretnego:

 

20h1y5t.jpg

 

Pozdrawiam i życzę Wam dużej ilości klientów!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Zamawialem dwie repliki, odebrałem osobiście, nie miałem jednak pełnej kwoty przy sobie - nie było problemu, by zapłacić resztę przelewem. Spotkałem się z czymś takim po raz pierwszy i byłem naprawdę POZYTYWNIE zaskoczony. Blacksword przyzwyczaił wszystkich do najlepszej w polskich sklepach asg obsługi klienta, ale i tak potrafi zaskoczyć.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Zdecydowanie najlepszy sklep ASG oferujący bardzo niskie ceny z porównaniem do innym sklepów wraz z przemiła oraz szczera obsługa!

Po ponad tygodniu szukania trudno dostępnej Specna Arms`y we wszystkich sklepach z Polski w tym sklepie była dostępna na drugi dzień!

Paczka dobrze zapakowana i zabezpieczona, cieszy również naklejka "Nie rzucać"

Do repliki został założony MOSFET oraz gumka hop up

Serwis oraz wysłanie paczki nastąpiło w ciągu jednego dnia!

Zdecydowanie polecam ten sklep! Pewnie jeszcze nie raz do niego wrócę!

Wszystko szybko, sprawnie i profesjonalnie!

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Obsługa klienta jest świetna, można pogadać, nie zlewają. Do tego serwis jest bardzo dobry, oddałem tam moje dwie repliki i znajomi na jedną z nich mówią, że jest magiczna. W sklepie stacjonarnym często jest dużo więcej niż podają na stronie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...