Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BlackSword.pl


Recommended Posts

Witam wszystkich Forumowiczów,

Zachęcony opiniami nt. jakości obsługi klienta i wysyłek, w sklepie Blacksword,

postanowiłem ulokować tam zamówienie na replikę Umarex HK416 GBB + akcesoria.

 

- kontakt mailowy nie istnieje, przynajmniej w moim przypadku,

- kontakt telefoniczny; tu nie mogę powiedzieć złego słowa, oddzwaniają, jest informacja,

- paczka zgodnie z zapewnieniami w ciągu 24h - brak naklejki "nie rzucać", niemniej w całości i dobrze zabezpieczone,

- green gaz przeterminowany 2 lata, ale póki co kulki w niebo lecą,

- chwyt przedni; zmieniony za namową obsługi na inny, wygląda tandetnie, ale spełnia swoją rolę,

(prywatne spostrzeżenie, być może wynikające z braku doświadczenia w asg),

- obietnica montażu tylnego mocowania do zawieszenia taktycznego - nie spełniona, a szkoda,

- wysyłka gratis (miły gest, biorąc pod uwagę sumę końcową),

 

Reasumując; podzielam opinię moich przedmówców, iż jest to jeden z wiodących w kraju sklepów z ofertą asg.

 

Pozdrawiam

blakmorgan

Edited by blakmorgan
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wczoraj zarejestrowany, dziś taki negatyw. jakieś bliższe info?

Co miał więcej napisać ? Dane teleadresowe ? :P Nie szukajcie wszędzie spisków.

 

Co do sytuacji to faktycznie przydałoby się napisać, kiedy zamówiłeś. Jak w piątek to nie liczyłbym na te dwa dni ;-)

Link to post
Share on other sites

Dzwoniłem tam wczoraj, dopytywałem się o replikę Fki od G&G, kontakt wzorowy, tylko jeśli chodzi o repliki G&G, to Blacksword, jak i inne sklepy mają pod tym względem, niestety, powiązane ręce przez Gunfire : (

 

Jednakże, dostałem odpowiedź, że jak tylko gun fuhrer ściągnię tę replikę, to natychmiast sprowadzą ją do siebie.

Edited by Attero
Link to post
Share on other sites

Wybaczcie nam proszę czasami zbyt długi czas oczekiwania na odpowiedz mailową. Po prostu trudno nam się czasami wyrobić :(

Zachęcam wszystkich do kontaktu telefonicznego - szybsza wymiana informacji miedzy nami, a Wami. Nie denerwujcie się także, kiedy chwilkę nie odbieramy. Jesteśmy małym sklepem i kiedy obsługuje klienta w sklepie stacjonarnym muszę poświęcić mu cała moją uwagę.

 

Dziękuję za wszystkie pozytywne jaki te mniej przychylne opinie. Błędy się nam przydarzają - staramy się je czynić jak najrzadziej.

 

Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za okazane zaufanie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Wystawiam negatyw.

 

Zamawiałem 10ego grudnia pasek i szybkoładowarkę, obie według strony na stanie sklepu.

 

12ego grudnia dostałem maila o tym że nie ma ani jednego ani drugiego (!!) produktu na stanie.

 

Zadzwoniłem do nich i dogadaliśmy, żeby odesłać pieniądze na moje konto. Zgodnie z rozmową napisałem również maila z tą samą prośbą, jako że miało to przyspieszyć zwrot pieniędzy.

 

18ego grudnia napisałem maila pytając co się dzieje, bez odpowiedzi.

 

Do dzisiaj pieniędzy nie otrzymałem. Były co prawda w międzyczasie święta, ale minęło i tak ponad 10 dni roboczych, a w regulaminie sklep się chwali że w przypadku zwrotu do nich towaru zwracają pieniądze w czasie do 7 dni.

 

Są to zdecydowanie moje ostatnie zakupy w tym sklepie, jako że nie mam zamiaru dzwonić każdorazowo dowiedzieć się o dostępność każdego produktu osobno ani nie mam zamiaru czekać nie wiadomo ile na zwrot pieniędzy.

Edited by matrigs
Link to post
Share on other sites
Ludzie, izzy, bardzo dużo sklepów miało wolne i dopiero dziś wróciło do pracy. Zapewne jak zostali zasypani mailami od was to trochę zejdzie na odpisanie na wiadomości i takie tam. Poza tym jest teraz sezon inwentaryzacji...

Pewnie masz rację. Tylko na pytanie wysłane dzisiaj do dwóch innych sklepów, odpowiedź dostałem po godzinie. Oni chyba także mogą mieć inwentaryzację, masę e-maili itd. Na odpowiedź od Blacksworda czekam przeważnie 1-2 dni.

 

Pozdrawiam

Paweł

------------

wysłane z SM-T311 za pomocą Tapatalka

Edited by argawen
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...