Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wytrzymaly plecak na krotkie wyprawy/ do szkoly


Recommended Posts

Witam!

Od dłuższego czasu jestem użytkownikiem plecaka firmy texar assault (znaczy tak wygląda ten plecak, kupiony na allegro). Jednak w związku z tym, iż zerwał sie jeden pasek na dole ( juz po raz kolejny) to postanowiłem sie rozejrzeć za czymś innym. Bardzo podobają mi się plecaki, z wieloma kieszeniami, z paskiem biodrowym i piersiowym oraz z możliwością zmniejszenia i zwiększania go. Poradzicie jakies plecaki w granicach 200 zł?

Z góry dzieki za pomoc :)

 

PS: Czy ktos z Was miał taki sam problem z plecakiem? A może po prostu trafiłem na podróbkę i warto zainwestować po prostu w nowy?

Link to post
Share on other sites

Swego czasu ze względu na swoją konstrukcję mocno chciałem kupić PP20 lub PP25, ale obecnie są lepsze plecaki i w tych pieniądzach nie do zajechania Wisport Sparrow 20.

Mam już jakieś dwa lata - rzucany, targany, wożony ciężarówkami w średnio komfortowych warunkach, błoto, deszcz, śnieg itd.

Wyładowany zawsze niemalże po brzegi.

Nic mu się nie dzieje.

 

Lepiej dołożyć trochę i kupić coś na lata.

Link to post
Share on other sites

Sparrow jest tani jak na wisporta przez zamki i klamry/drabinki. To oszczędnościowy model. I o ile plastiki się trzymają w porządku to zamek zdechnie. Zaryzkowałem kupno plecaka z zamkami innymi niz YKK i wyszło to po dwóch latach- zamek zdechł. Wymieniłem zamek u krawca na dolidny YKK i prawdopodobnie plecak mnie przeżyje bo reszta jest MEGA solidna.

 

Miałem też (w sumie to nadal mam) wisportowego Rangera oraz Raccoona. Z zamkami YKK. Działają nadal i nie mają zamiaru się psuć. Polecam. Tylko Sparrow wymaga wymiany zamków po jakimś czasie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Byłem we Wrocławiu na weekend w kilku sklepach militarnych i muszę powiedzieć że od razu jak zobaczyłem sparrow 20 w kolorze czarnym... Nie mogłem się oprzeć! Zwłaszcza, że wersja 30L była zdecydowanie zbyt duża. Póki co plecak sprawdza się całkiem nieźle. Jego pojemność jest porównywalna do plecaka który zastępuje, aczkolwiek mam zamiar pokusić się o jakąś dodatkowa kieszeń (polecacie coś?). W sumie to tyle, moja przygoda z Wisportem się dopiero zaczyna :D

 

Dziękuje wszystkim za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Kieszenie dobieraj do tego co potrzebujesz. Ja na swoim (sparrow 30, noszony na co dzień) noszę pionowe cargo od Miwo (bo mieści 2x0,5l wody albo 1x1,5l, niedomknięta) i apteczkę. Do noszenia na plecaku lepiej sprawdzają się apteczki z całkowicie wyjmowanym wkładem. Okazjonalnie na plecaku ląduje admin panel, dodatkowe cargo czy co tam akurat potrzebuję.

Link to post
Share on other sites

Nie przesadzajmy, że od razu zamki zdechną same z siebie. Po prostu moje padły po dwóch latach uzywania dzień w dzień w zasadzie (bez plecaka się nie ruszam nigdzie, zawsze są w nim klucze i portfel :D). Powiedzmy, że po 720 dniach użytku zdychają zamki. Jak używacie plecaka nie codziennie to wystarczą na pewno na dłużej. No i nadal sparrow+ wymiana zamków wychodzi taniej niż przykładowy Ranger (a przynajmniej tak było jak kupowałem, teraz to nie wiem jak ceny wyglądają).

 

Nie obwieszam go niczym- to mały plecak na codzień. Jak potrzebuję coś więcej spakować to mam do tego inne plecaki po prostu :).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...