Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gradacja producentow replik pistoletow


Recommended Posts

Czesc i czolem, chcialem napisac w dziale "jak zaczac" ale forum zdecydowalo, ze jestem juz na to za stary.

 

Ostatni pistolet gazowy mialem 8 lat temu, od tej pory poza Mancraftami mialem stycznosc tylko z elektrykami. Dlatego chcac zainwestowac w dobra replike musze spytac was o opinie.

 

Jak prezentuja sie firmy produkujace repliki pistoletow? Ktora waszym zdaniem jest najlepsa i dlaczego? Czy moglibyscie wymienic 3 najlepsze waszym zdaniem marki?

Link to post
Share on other sites

Ogólnie to tak jak słysze i czytam opinie, to dalej najlepsze jest Tokyo Marui, potem Stark Arms (czyli tak naprawdę VFC), potem cała reszta z KJW na czele. Piszę to jako użytkownik, nie jako osoba szczególnie obeznana w serwisowaniu - także tutaj niech sie ktoś inny wypowie. Natomiast najfajnieszą replika krótką jaką posiadałem to customowy glock na CO2 od Stark Arms. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Od siebie z nowości mogę polecić FNX-45 od Cyberguna, robi je VFC i naprawdę zrobiły na mnie spore wrażenie. Mało popularna replika i raczej nie brana pod uwagę przy takich zestawieniach. Jeśli wolisz replikę, której nie ma co 2 osoba to FNX jest świetnym wyborem. Oczywiście mam porównanie z TMami i całą resztą.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...