Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Po co komu hop-up?


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Było było Grzesio ma racje :icon_smile:

 

you-dash mam prosbe chociaz mała część energii która wkładasz w wmawianie mi że nie mam racji przełurz na czytanie lektury przeze mnie zadanej albo przestań wałkować to samo :icon_smile:

Edited by CezaryR
Link to post
Share on other sites

przełurz

 

Ten czas co poświęcasz na pisanie głupot, nie mając o tym pojęcia lepiej "przełurz" na czytanie słownika....

PS. Proszę w takim razie o tą lekturę odnoszącą się typowo do ASG, a nie do wiatrówek czy broni palnej. Aż jestem ciekaw.

Edited by you-dash
Link to post
Share on other sites

nareszcie znalzłem po ludzku wytłumaczone co to efekt Magnusa prosze przeznaczyc te 1 min na to a łatwo zauważy się że działanie ruchu obrotowego na ten walec to tak jak gumka w hop-upie :)

 

Jeszcze prościej krok po kroku Tylko trzeba znać angielski :)
Link to post
Share on other sites

Nadal źle :) Chodzi o podniesieni lini celowania i strzału i tylko o to :) A nikt ( choć może ktoś kto nie pisał) nie rozumie o co mi chodzi przeczytajcie wszystko ja nie hce zmieniac hop-upa ja chce pokazac ze starsze rozwiązanie wprowadzi większa szczelność( co za tym idzie predkość wylotową, ale tylko jezeli zdemontujemy całkowicie hop-up) i zmieni celność broni jak mam nadzieję na lepsze :)

Link to post
Share on other sites

Nie. Tylko pogorszy. Ja mam repliki i z nich strzelałem, więc wiem, a nie próbuję kombinować udając że to broń palna. Bez hopa strzela się mniej celnie i krócej. Nawet gdyby podnosić lufę niewiadomo w jakim stopniu. Rozrzut jest większy, zasięg jest mniejszy. Nie sprawdzałeś w praktyce, nie wiesz, nie ciągnij tematu dalej.

Link to post
Share on other sites

A i wole być idiota idoci mniej się przejmuja i łatwiej im się z tego powodu zyje :)

 

Nie. Tylko pogorszy. Ja mam repliki i z nich strzelałem, więc wiem, a nie próbuję kombinować udając że to broń palna. Bez hopa strzela się mniej celnie i krócej. Nawet gdyby podnosić lufę niewiadomo w jakim stopniu. Rozrzut jest większy, zasięg jest mniejszy. Nie sprawdzałeś w praktyce, nie wiesz, nie ciągnij tematu dalej.

Poniewaz lufy w asg nie sa wyważone tak jak być powinny koniec powinien być grubszy i cięższy . Dla zwiekszenia predkości wylotowej powinien być czok a dla zmniejszenia rozrzutu koronka np 90 stopni :)

 

Do trzymania pocisku wynaleziono komore nabojową a zamieniono ją na hop-up. * to akurat fakt

Link to post
Share on other sites

A i wole być idiota

 

W takim razie Ty bądź idiotą skoro uważasz się za niego, ja odłączam się w takim razie z tematu bo jak mówi znane powiedzenie, nie należy rozmawiać z idiotami bo sprowadzą nas do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Ja opuszczam tą jałowa rozmowę, wszyscy jasno Ci wytłumaczyli, że się mylisz. Rozmowa z osobą, która nie ma repliki i doświadczenia z ASG na tematy związane z siłami i fizyką w ASG jest jak rozmowa z prawiczkiem na temat seksu, niby coś w necie widział ale nie ma sensu.

Szkoda mi czasu, życzę miłego wieczoru.

Link to post
Share on other sites

Właśnie od samego początku prosze o sprawdzenie mojego pomysłu nawet z tym montazem skosnym :icon_smile:

 

A nie ze zmianami z lufa lufa musi być prosta. ale linia celowania ma przecinać ja w innym miejscu i o tą rzecze aby sprawdzić prosze nieustannie :icon_smile:

 

I nie sądze aby ktokolwiek kto teraz pisze zrobił właśnie to tylko mówił mi że zrobił coś innego ale podobne i dlatego to też nie da rady ( jakby wszystko było to samo to gówno było by miód a może być tylko podobne) :icon_smile:

 

(Bo też jest brązowe) i dlatego nie mówie że asg mi inne prawa fizyczne tylko chce aby ktoś to sprawdził :icon_smile:

 

Np. Jutro nagrał bądź pokazał zdjęcia z udukumentowaniem wtedy uwierze ale prosze dla najlepszego porządku uzyć montazu niż niszczyć drogiej lufy :icon_smile:

Edited by CezaryR
Link to post
Share on other sites

Właśnie od samego początku prosze o sprawdzenie mojego pomysłu nawet z tym montazem skosnym :icon_smile:

 

Wymontowałem hopek w moim sprężynowym SWD. podniosłem linię lufy o kilka stopni.

efekt - 30 metrów zasięgu.

 

Twój pomysł jest inwalidą.

 

ps. wysławiasz się jak upośledzony 11latek, nie myślałeś o tym, by wziąć się za swój sposób wysławiania? W Twoim wieku nie jest jeszcze za późno, naprawdę. Znam 6letnie dzieci, które o wiele sprawniej formułują własne myśli.

Link to post
Share on other sites

Rozumiem ale bez podniesieni i bez hop-upka o to mi chodzilo, a nie z hop-upkiem ale i takz góry już dziekuje za sprawdzenie :icon_smile:

 

czyli bazując na twojej zyczliwości prosze czy niemglobys jescze raz zdeontowac hopka ? i strzelic bez podniesienia?

 

Jak potwierdzisz mi w ten sposób to już przyznam się i skończe z takimi tematami :)

Edited by CezaryR
Link to post
Share on other sites

Rozumiem ale bez podniesieni i bez hop-upka o to mi chodzilo, a nie z hop-upkiem ale i takz góry już dziekuje za sprawdzenie :icon_smile:

 

czyli bazując na twojej zyczliwości prosze czy niemglobys jescze raz zdeontowac hopka ? i strzelic bez podniesienia?

 

Jak potwierdzisz mi w ten sposób to już przyznam się i skończe z takimi tematami :icon_smile:

 

Bez podniesienia jest jeszcze gorzej.

Link to post
Share on other sites

"Czyli w małym bardzo mały ale jakms stopniu miałem racje" Nie żebym się czepiał, ale nie miałeś racji w żadnym punkcie. Wszystko co opisałeś zostało "obalone" przez Lesia.

 

"Byłeś jedynym kto chciał poswiecić temu czas" Tu też się mylisz, kilka osób poświęciło Ci swój czas, wszyscy od początku pisali, że skończy się to tak jak napisał Lesio, mimo wszystko nie wierzyłeś a sam widzisz, że wszyscy mieli rację. Nie dziw się, że paru osobom zaczynały puszczać nerwy.

Link to post
Share on other sites

Na serio sądziłeś że przez kilkadziesiąt lat istnienia tego sportu, dopiero Lesio sprawdził tą teorię? xD Od początku pisaliśmy, że to bzdura i teorie wiatrówkowo-palne się tu nie sprawdzają. Nad wyłuskaniem każdego metra przy strzelaniu z naszych zabawek, inżynierowie poważnych firm siedzieli przez te lata i kombinowali co da najlepszy efekt. Jak widać mechanika broni się nie sprawdziła skoro z niej nie korzystamy.

Link to post
Share on other sites

@CezaryR wnioskując po Twoich wypowiedziach dochodzę do wniosku, że nie masz pojęcia o podstawach działania replik... Pozwólcie, że zamknę ten wątek bo ktoś jeszcze uwierzy w te dziwne teorie.

 

Edit: Lesio kazał przekazać, że nic nie sprawdzał - ITS A PRANK BRO

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...